widget will appear here
Понеділок, 24 Червня 2024

Білогородська сільська рада

До адміністрації Білогородської сільської ради надійшла телефонограма про погіршення погодних умов на території Київської області.

Зимова Білогородська сільська рада

За попередженням Українського гідрометеорологічного центру про погіршення погодних умов 17 березня 2018 року на території Київської області очікується сильний сніг, хуртовини (приріст снігового покриву 15-20 см), на дорогах ожеледиця температура вдень та вночі від -2 до -8 морозу, пориви північно-східного вітру 15-22 м/с .

Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху  транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, роботи електричних мереж, комунального господарства.

З метою своєчасного реагування на можливі НС та події техногенного і природного характеру на системах життєзабезпечення населення та транспортної інфраструктури Києво-Святошинського району Київської області прошу забезпечити вжиття необхідних запобіжних заходів щодо недопущення виникнення  надзвичайних ситуацій та аварій, пов’язаних з погіршенням погодних умов на системах життєзабезпечення (енерго-, газо-, тепло-, водопостачання та водовідведення), важливих об’єктах господарського комплексу, а також безперебійне транспортне сполучення:

 1. Створити штаб швиткого реагування у складі:

  Зуєв М.А. – голова Білогородської сільської ради.
  Некрич П.Д. – радник Білогородського сільського голови.
  Рибачук А.С. – директор КП «ККП с. Білогородка»
  Тимошенко Я.М. – голова постійно діючої комісії, член виконкому.
  Багнюк В.В. – головний інженер КП «ККП с. Білогородка.
  Телефон гарячої лінії – 068-505-52-28, 063-619-02-72.
  1. Снігоприбиральну техніку КП «ККП с. Білогородка» перевести на цілодобове чергування.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Попередній

ОГОЛОШЕННЯ (Громадські слухання) щодо “внесення змін до детального плану території садибної житлової забудови в с. Шевченкове” , відповідно до рішення Білогородської сільської ради XVII сесії VII скликання №211/3 від 03 травня 2017 року

Наступний

Графік руху маршрутного автобуса № 748 в сторону с. Білогородка та до ст. м. Житомирська