widget will appear here

Білогородська сільська рада

Інформаційне повідомлення про оприлюднення проєкту містобудівної документації, початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості та проведення громадських слухань «Детального плану території адміністративно-складського комплексу в межах Білогородської територіальної громади Бучанського району Київської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку для нього.

Містобудівна документація розроблена Проектним інститутом Служби безпеки України на замовлення Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області на підставі рішення сесії Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області від 04 листопада 2022 року № 992, договору на розроблення містобудівної документації №95-22 та завдання на розроблення детального плану території.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП: Білогородська сільська рада Бучанського району Київської області.

Громадські слухання та презентація проекту містобудівної документації та стратегічної екологічної оцінки до нього відбудеться «22» лютого 2023 р о 12:00 в приміщені Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

У громадських слуханнях можуть брати участь:

  • громадськість;
  • уповноважені особи підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється документація;
  • уповноважені посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію, щодо якої розробляється містобудівна документація, а також на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється документація;
  • представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації.

Відповідно до листа Бучанської районної військової адміністрації Київської області №01.3-36/1738 від 06.09.2022 про вжиття заходів з мінімізації доступу до інформації, матеріали проєкту містобудівної документації на місцевому рівні не публікуються на офіційному веб-сайті сільської ради, оскільки підлягають обмеженню на період дії правового режиму воєнного стану. 

Ознайомитися з проєктом містобудівної документації та звітом про СЕО до нього можливо в приміщенні в приміщені Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

Додатково надаємо можливість вільного доступу до матеріалів містобудівної документації на паперових носіях у вихідні дні та в неробочий час: «17» ,«20» та «21» лютого 2023 року з 17.00 год. до 18.00 год., «18» та «19» січня 2023 року з 13.00 год. до 14.00 год. в приміщені Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій: Денис СЮР – начальник відділу містобудування, архітектури та будівництва Білогородської сільської ради, тел.: +380 (9896) 0-81-50

Зауваження та пропозиції подаються у письмовому вигляді до Білогородської сільсьскої ради Бучансько та за електронною адресою bilogorod.rada@gmail.com до «25» лютого 2023 р включно.

Попередній

ТОВ «АЛЬФАТЕР КИЇВ»: ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ВСТАНОВИТИ ТАРИФ НА ПОСЛУГИ З ПОВОДЖЕННЯ З ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ

Наступний

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ СТАТЕГІЧНОЇ СЕСІЇ З ФОРМУВАННЯ ЗАВДАННЯ НА РОЗРОБЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ПЛАНУ ПРОСТОРОВОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ БІЛОГОРОДСЬКОЇ ГРОМАДИ