widget will appear here

Білогородська сільська рада

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Проєкт «Генеральний план та план зонування території (проєкт змін) с. Святопетрівське Бучанського району Київської області» розроблено з метою уточнення довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території населеного пункту.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Білогородська сільська рада Бучанського району Київської області.

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 2-го листопада 2022 року і триває до 2-го грудня 2022 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться 2 грудня 2022р. о 11:00 год. за адресою: Київська область,  Бучанського район в приміщені Білогородської сільської ради. Заплановано прилюдне обговорення проєкту містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території (проєкт змін) с. Святопетрівське Бучанського району Київської області»  та Звіту про стратегічну екологічну оцінку  (розділ «Охорона навколишнього природного середовища»).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із проектом ДДП та звітом про стратегічну екологічну оцінку:

Ознайомитись із проєктом «Генеральний план та план зонування території (проєкт змін) с. Святопетрівське Бучанського району Київської області»  та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в приміщені Білогородської сільської ради за адресою Київська область,  Бучанського район, приміщення Білогородської сільської ради.

Проєкт «Генеральний план та план зонування території (проєкт змін) с. Святопетрівське Бучанського району Київської області» та звіт про стратегічну екологічну оцінку доступні в приміщенні Білогородської сільської ради на період дії правового режиму воєнного стану на підставі листа № 01.3-36/1738 від 06.09.2022 року.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Білогородська сільська рада Бучанського району Київської області.

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 08140, Київська обл., Бучанський район, в приміщенні Білогородської сільської ради.

Відповідальним за розгляд пропозицій громадськості є В.о. начальника відділу містобудування, архітектури та будівництва Білогородської сільської ради – Сюр Денис Анатолійович (тел.+380980807693 та +380674572037).

Електронна адреса: arch.bilgorod@gmail.com

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 2.11.2022 по 2.12.2022.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Білогородська сільська рада Бучанського району Київської області.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Проведення транскордонних консультацій не потребує.

Попередній

ЗИМА БЛИЗЬКО! ГОТУЄМОСЯ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ В РЕЖИМІ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ: ДІЄВІ ПОРАДИ ВІД МІНРЕГІОНУ

Наступний

Розпорядження №180 Про оголошення перерви у пленарномузасіданні позачергової тридцять першої сесіїсільської ради VIII скликання