widget will appear here

Білогородська сільська рада

Шановні мешканці Білогородської громади!

До вашого відома повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території адміністративно-складського комплексу в межах білогородської територіальної громади Бучанського району Київської області, що розроблений на підставі рішення Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області від «04» листопада 2022 року № 992.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту

Замовник: Білогородська сільська рада Бучанського району Київської області.

Розробник: Проектний інститут СБ України.

Ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можливо у приміщенні Білогородської сільської ради, за адресою: 08140, Київська обл., с. Білогородка, вул. Володимирська, буд. 33 та на офіційному веб сайті https://bilohorodka.org.ua/.

Строк громадського обговорення заяви 15 днів з дня її оприлюднення. Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі на адресу Білогородської сільської ради –  08140, Київська обл., с. Білогородка, вул. Володимирська, буд. 33.

Подання та прийом пропозицій здійснюються з 31.12.2022 р. по 14.01.2023 р. включно. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Відповідальна особа – начальник відділу містобудування, архітектури та будівництва Білогородської сільської ради – Денис СЮР.

Контактні телефони: +380 (9896) 0-81-50.

Електронна пошта: bilogorod.rada@gmail.com.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.

Попередній

ПІРОТЕХНІКА ТА ПІРОТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ: ЗАБОРОНЕНО РЕАЛІЗАЦІЮ І ВИКОРИСТАННЯ

Наступний

УВАГА! ГРАФІК ПЛАНОВИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В січні 2023 РОКУ