widget will appear here

Білогородська сільська рада

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення та початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території житлової забудови з об’єктами громадського обслуговування в північно-східній частині с. Білогородки Києво-Святошинського району Київської області, обмеженої вулицею Шевченка та вулицею Лікарською села Шевченкового Білогородської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області, що розроблений на підставі рішення сесії Білогородської сільської ради від 28.02.2020 р. № 640 про розроблення детального плану території у с. Білогородці Білогородської сільської ради, та звіту про стратегічну екологічну оцінку до нього.

Замовник: Виконавчий комітет Білогородської сільської ради.
Розробник: ДП «Науково-дослідний і проектний інститут містобудування», м. Київ.
Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП: Білогородська сільська рада.

Детальний план території розроблений з метою: уточнення положень генерального плану с. Білогородка (планувальної структури та функціонального використання території); визначення містобудівних умов та обмежень; визначення потреб в установах та об’єктах обслуговування, місць їх розташування; визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо попереднього проведення інженерного забезпечення території; створення транспортної інфраструктури та розміщення місць паркування т/з; охорони та поліпшення навколишнього середовища тощо.

Склад та зміст містобудівної документації відповідає ДБН – Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території».

Мета стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території: сприяння сталому розвитку шляхом забезпечення охорони довкілля, безпеки життєдіяльності населення та охорони його здоров’я; інтегрування екологічних вимог під час розроблення та затвердження документів державного планування. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП відсутня.Наявна екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування наведена у звіті про СЕО проекту ДДП, а також розміщена на офіційних веб-сайтах органів виконавчої влади у сфері охорони навколишнього природного середовища та охорони здоров’я.Ознайомитися з проектом містобудівної документації та звітом про СЕО до нього можливо на офіційному веб-сайті Білогородської сільської ради або за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Білогородка, вул. Володимирська, буд. 33.Відповідальна особа за забезпечення організації розгляду пропозицій: архітектор виконавчого комітету Білогородської сільської ради.Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді за адресою: 81400, Київська обл., Києво-Святошинський район, с. Білогородка, вул. Володимирська, 33, або на електронну адресу: bsrnp@ukr.net протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення: з «20» червня 2020 р. по «19» липня 2020 р. Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.Громадські слухання та презентація проекту містобудівної документації та СЕО до нього відбудеться за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Білогородка, вул. Володимирська, буд. 33., приміщення сільської ради «17» липня  2020 р. о 11.00 год.

Попередній

Розпорядження № 180 про заходи з карантину на території Білогородської сільської ради, встановлені з метою запобігання гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Наступний

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 181 від 22 червня 2020 року про проведення сесії Білогородської сільської ради