widget will appear here

Білогородська сільська рада

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Бучанська районна державна адміністрація Київської області оприлюднює Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування – «Детальний план території будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ – Чоп (М-06) до автомобільної дороги Київ – Одеса (М‑05) (орієнтовною площею 220 га) на території Бучанського району Київської області».

Повна назва документа державного планування та стислий виклад його змісту: «Детальний план території будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ – Чоп (М-06) до автомобільної дороги Київ – Одеса (М-05) (орієнтовною площею 220 га) на території Бучанського району Київської області». Необхідність розроблення детального плану обумовлена будівництвом транспортної мережі, організацією транспортного і пішохідного руху, визначенням планувальних обмежень використання території, забезпеченням екологічних умов використання запроектованої території.

Органи, що прийматимуть рішення про затвердження документа державного планування: орган згідно з Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Передбачувана процедура громадського обговорення Звіту про стратегічну екологічну оцінку, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: з 31.12.2021 по 29.01.2022;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

в) дата, час і місце проведення громадських слухань: не передбачається проведення громадських слухань;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування (за наявності) та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: в приміщені Бучанської районної державної адміністрації Київської області за адресою: вул. Інститутська, 22, м. Буча, Київська область, 08293, а також на офіційному сайті: http://www.buchanska-rda.gov.ua протягом 30 днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Бучанська районна державної адміністрації за адресою: вул. Інститутська, 22, м. Буча, Київська область, 08292.

Електронна адреса: vdoc@buchanska-rda.gov.ua.

Строк: з 31.12.2021 по 29.01.2022.

Відповідальна особа: в.о. начальника відділу містобудування та архітектури Бучанської районної державної адміністрації – Пащенко Л. В.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Бучанської районної державної адміністрації за адресою вул. Інститутська, 22, м. Буча, Київська область, 08293.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: зважаючи на географічне положення проектованої території транскордонні наслідки реалізації проекту документу «Детальний план території будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва від автомобільної дороги Київ – Чоп (М-06) до автомобільної дороги Київ – Одеса (М-05) (орієнтовною площею 220 га) на території Бучанського району Київської області» для довкілля, у тому числі здоров’я населення, не очікуються.

Попередній

Зимова атестація на кольорові пояси у Білогородському «Колосі»

Наступний

Повідомлення про намір встановити тариф на послуги з поводження з побутовими відходами