widget will appear here

Білогородська сільська рада

У Білогородській громаді тривають роботи з подолання наслідків пожежі у 5-поверховому будинку по вул. Володимирській, 99.

Сьогодні, 22 червня, відбулося виїзне засідання Комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бучанської РДА та триває робота з оцінки наслідків трагедії, надання допомоги мешканцям та власникам постраждалих квартир.

Зранку на місці надзвичайної ситуації почала працювати слідчо-оперативна група, проводяться слідчі дії з метою встановлення причин пожежі, які будуть оголошені після заключення криміналістів.

Внаслідок надзвичайної ситуації постраждали близько 100 осіб. Родини звертаються до Білогородської сільської ради з проханням по допомогу. Зокрема, 14 сімей потребують тимчасового житла.

Одній родині надається допомога з забезпечення інсуліном 6-річної дитини та смужками для глюкометру, які згоріли під час пожежі. Під особливим піклуванням жінка на останніх днях вагітності, родині якої за сприяння представників сільської ради надано тимчасове житло – окрема квартира.

Водночас працівники Білогородської сільської ради ведуть облік постраждалих осіб та сімей, надходження матеріальної допомоги, виявляють нагальні потреби. Постраждалі забезпечуються тимчасовим житлом (формується графік розміщення), харчуванням, питною водою, предметами особистої гігієни. Центр надання адміністративних послуг оперативно вирішує питання з відновлення документів мешканців вщент згорілого мансардного поверху.

«Дякую мешканцям Білогородської громади за небайдужість та щире бажання допомогти постраждалим. Односельці пропонують житло, допомогу з наданням одягу, взуття, побутових речей та предметів першої необхідності, перераховують матеріальну допомогу. У такі моменти розумієш силу та цінність громади, яка згуртовується навколо спільної біди», – зазначив сільський голова Антон Овсієнко.

Наразі одна з актуальних потреб мешканців – відвідування квартир, щоби забрати документи, цінності та речі першої необхідності. Вже минулої ночі таку змогу отримали жителі 20 квартир. Їх супроводжували представники ДСНС та поліції. Сьогодні ця робота також триває.

На місці постійно знаходяться працівники Білогородської сільської ради, громадський порядок та запобігання мародерству забезпечує Департамент охорони села Святопетрівське.

Завтра, 23 червня, відбудеться екстрене засідання виконавчого комітету Білогородської сільської ради, на якому буде вирішено питання надання матеріальної допомоги постраждалим на лікування, поліпшення житлових умов за програмою «Турбота».Було створено Комісію з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бучанської РДА, члени якої обстежили місце події, провели зустрічі з мешканцями та засідання в Білогородській сільській раді. До складу увійшли:

Микола Ляшенко, голова Бучанської РДА, голова Комісії
Ігор Аксенов, директор департаменту цивільного захисту Київської обласної державної адміністрації
Юрій Буренко, начальник Бучанського районного управління ДСНС України
Андрій Ткач, начальник Бучанського районного управління Національної поліції в Київській області
Олександр Постулін, заступник Білогородського сільського голови
Представники АТ «Київоблгаз», ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»

«За підсумками роботи Комісії визначено ряд заходів щодо якнайшвидшого подолання наслідків надзвичайної ситуації. Зокрема, першочергово вирішується питання щодо належного лікування потерпілих внаслідок пожежі, питання забезпечення тимчасовим житлом постраждалих. Дане питання на особистому контролі голови КОДА Василя Володіна. Наразі правоохоронні органи встановлюють причину вибуху», – прокоментував підсумки роботи Комісії Микола Ляшенко.

Нагадаємо, вчора, 21 червня, о 13.20 у 5-поверховому житловому будинку у квартирі на третьому поверсі стався вибух з послідуючим горінням, внаслідок чого 2 особи госпіталізовано, з них 1 дитина 2008 року народження та 6 осіб постраждали, які після огляду лікарями від госпіталізації відмовились.

Підрозділами ДСНС виведено на свіже повітря 40 осіб. Пожежа розповсюдилася на 4, 5 поверхи та покрівлю. Руйнувань несучих конструкцій немає, в квартирі зруйновано вікна.

В одній з квартир ланкою ГДЗС виявлено тіло одного загиблого.

Пожежу локалізовано о 16:28, а о 19:03 – було ліквідовано, втім працівники ДСНС залишалися на місці до глибокої ночі. Від ДСНС було залучено 62 чоловіки особового складу та 15 одиниць техніки.

Попередній

Виявлено тіло одного загиблого, чоловіка 1974 року народження

Наступний

Графік відключення електропостачання в липні 2021 року