widget will appear here

Білогородська сільська рада

З метою нейтралізації впливу та запобігання занесенню і поширенню на території Білогородської сільської ради гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, виконавчий комітет Білогродської сільсьокї ради та створений штаб з протидії розповсюдженню короновірусу COVID-19 на чолі з Максимом ЗУЄВИМ, повідомляють про те, що станом на ранок 05 квітня 2020 року проведено чергову дезинфекцію місць масового скупчення людей.

Працівники комунальної служби КП «ККП Білогородка» провели чергову обробку вулиць с. Білогородка та  Шевченкове дегазуючим розчином. Така робота проводиться згідно встановленого графіка створеним штабом з протидії розповсюдженню COVID-19. Комунальні працівники проводять санітарну обробку вулиць. Для цього використовують спеціальну техніку та дезинфікуючий розчин.

Оброблені місця масового перебування людей, медичні та комунальні заклади, торгівельні комплекси та магазини, офісні центри, тротуари біля кіосків, зупинки громадського транспорту, заправки, станції технічного обслуговування (СТО), тротуари вулиць Білгородської громади, центру та примикаючих до них вулиць.

[ngg src=”galleries” ids=”135″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″ images_per_page=”24″ number_of_columns=”4″]

Обробка проводиться за спеціальним графіком, коли на вулицях знаходиться найменше перехожих, щоб не створювати незручності для людей. Продовжується обробка під’їздів житлових будинків та дитячих майданчиків.

Санобробка місць скупчення людей дозволить запобігти поширенню коронавірусної інфекції.

Ці заходи протидії коронавірусу проводяться згідно РОЗПОРЯДЖЕННЯ  № 107 від 27 березня 2020 року про додаткові заходи щодо запобігання поширенню на території Білогородської сільської ради коронавірусу СОVID-19.

ДЛЯ ІНФОРИАЦІЇ:

Для дезінфекції центральних вулиць села використовується дезінфекційна суміш «засіб дезінфекційний «Антихлор Люкс», який має державний сертифікат відповідності “УКРЕКСПЕРТИЗА. Він є активною речовиною, яка використовується підрозділами ДСНС, Збройних сил України для проведення спеціальної обробки (дегазації, дезактивації, дезінфекції) територій, майна, транспорту та одягу при застосуванні зброї масового ураження. «Засіб дезінфекційний «Антихлор Люкс» не пошкоджує будівельні матеріали, деревину, лакофарбові вироби, не призводить до корозії металів та забезпечує надійний змив.

Попередній

Виконавчий комітет 26 березня 2020 р. скасував Рішення - № 119/1, № 119/2, № 119/3, № 119/5 - від 26 грудня 2018 року «Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ТОВ «ЖЕК Перший парковий»

Наступний

Білогородчанам на замітку: роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину