widget will appear here
Понеділок, 24 Червня 2024

Білогородська сільська рада

У січні 2021 року на території Білогородської громади виявлено три випадки сказу свійських тварин. Про це повідомляє Києво-Святошинський відділ лабораторних досліджень.

Зокрема, два випадки сказу виявлені в селі Білогородка, один випадок – у Гореничах. Також є випадки в сусідній громаді – у Забір’ї (Боярська ОТГ).

Наразі впроваджуються необхідні заходи щодо профілактики поширення сказу тварин. Уже проведено понад 600 щеплень, зокрема, безпритульних собак та котів.

Закликаємо господарів, які мають свійських тварин, дотримуватися норм безпеки, вигулювати улюбленців на повідці та контролювати їхній вигул на території подвір’я.

Також нагадуємо, що наразі в Україні тривають профілактичні заходи щодо недопущення поширення грипу птиці та африканської чуми свиней.

На території Білогородської громади випадків грипу птиці не виявлено, втім у Київській області з грудня 2020 року зареєстровано три випадки. Про це повідомляє Києво-Святошинське районне управління ГУ Держспоживслужби в Київській області.

Вживаються заходи щодо локалізації та недопущення розповсюдження захворювання відповідно до вимог інструкції з профілактики та ліквідації грипу птиці.

Щодо африканської чуми свиней за останні 5 років випадків на території Київської області не зафіксовано, втім проводиться постійний моніторинг епізоотичної ситуації.

Попередній

Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад

Наступний

Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад