БІЛОГОРОДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Рішення №39

  с. Білогородка                                                                    27 травня 2022 року

Про затвердження Порядку розміщення
зовнішньої реклами в населених пунктах
Білогородської сільської територіальної громади

Керуючись ч. 1 ст. 16 Закону України «Про рекламу», ст. ст. 30, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 10 ст. 9 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», з метою врегулювання правовідносин, що виникають у зв’язку з розміщенням зовнішньої реклами у населених пунктах Білогородської сільської територіальної громади та визначають порядок надання дозволів на розміщення такої реклами, відповідно до Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. №2067, виконавчий комітет Білогородської сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Порядок розміщення зовнішньої реклами в населених пунктах Білогородської сільської територіальної громади, що додається.

2. Установити, що дозволи на розміщення зовнішньої реклами, надані до набрання чинності Порядку розміщення зовнішньої реклами в населених пунктах Білогородської сільської територіальної громади, є дійсними до закінчення строку їх дії.

3. Рішення виконавчих органів місцевого самоврядування розформованих територіальних громад, які увійшли до складу новосформованої Білогородської сільської територіальної громади, щодо регулювання питань розміщення зовнішньої реклами в населених пунктах Білогородської сільської територіальної громади, визнати такими, що втратили чинність.

4. Рішення виконавчого комітету Білогородської сільської ради від 21 серпня 2021 р. № 114 «Про створення, затвердження персонального складу та визначення повноважень Комісії з питань регулювання діяльності розміщення зовнішньої реклами на території Білогородської сільської територіальної громади при виконавчому комітеті Білогородської сільської ради», разом з додатками № 1 та № 2 до нього, визнати таким, що втратило чинність.

5. Це рішення разом із затвердженим ним Порядком розміщення зовнішньої реклами в населених пунктах Білогородської сільської територіальної громади, набувають чинності з дня їх оприлюднення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Білогородської сільської ради.

Сільський голова                                                               Антон ОВСІЄНКО

Попередній

як отримати субсидії мешканцям громади. роз'яснення міністерства соцполітики.

Наступний

РІШЕННЯ №40 виконавчого комітету Білогородської сільської ради