Понеділок, 5 Червня 2023

Білогородська сільська рада

БІЛОГОРОДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Рішення №40

  с. Білогородка                                                                    27 травня 2022 року

Про затвердження Порядку розрахунку
платежів за тимчасове користування місцем
розташування рекламних засобів, що перебуває
в комунальній власності

Керуючись ч. 1 ст. 16 Закону України «Про рекламу», ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 10 ст. 9 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», п. 50 Порядку розміщення зовнішньої реклами в населених пунктах Білогородської сільської територіальної громади, затверджених рішенням виконавчого комітету Білогородської сільської ради від 27 травня 2022 р. №39, з метою визначення єдиної процедури розрахунку платежів за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності Білогородської сільської територіальної громади, виконавчий комітет Білогородської сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Порядок розрахунку платежів за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності, що додається.

2. Рішення виконавчих органів місцевого самоврядування розформованих територіальних громад, які увійшли до складу новосформованої Білогородської сільської територіальної громади, щодо розрахунку платежів за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності, визнати такими, що втратили чинність.

3. Це рішення разом із затвердженим ним Порядком розрахунку платежів за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває в комунальній власності, набувають чинності з дня їх оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Білогородської сільської ради.

Сільський голова                                                                          Антон ОВСІЄНКО

Попередній

РІШЕННЯ №39 виконавчого комітету Білогородської сільської ради

Наступний

РІШЕННЯ №41 виконавчого комітету Білогородської сільської ради