БІЛОГОРОДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Рішення №57

  с. Білогородка                                                                    21 червня 2022 року

Про уповноваження посадових

осіб місцевого самоврядування

на посвідчення довіреностей

Керуючись абзацом четвертим частини третьої та частиною четвертою статті 245 Цивільного кодексу України, пунктом четвертим частини другої статті 40 Закону України «Про нотаріат», підпунктом п’ятим пункту «б» частини першої статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення зручних умов для мешканців Білогородської сільської територіальної громади, виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Уповноважити старосту Бобрицького старостинського округу Білогородської сільської ради – Король Марію Григорівну на посвідчення довіреностей осіб, які проживають у селі Бобриця Бучанського району Київської області, крім посвідчення довіреностей на право розпорядження нерухомим майном, довіреностей на управління і розпорядження корпоративними правами та довіреностей на користування і розпорядження транспортними засобами.

2. Уповноважити старосту Гореницького старостинського округу Білогородської сільської ради – Фесенка Євгена Васильовича на посвідчення довіреностей осіб, які проживають у селах Лука, Стоянка, Гнатівка Бучанського району Київської області, крім посвідчення довіреностей на право розпорядження нерухомим майном, довіреностей на управління і розпорядження корпоративними правами та довіреностей на користування і розпорядження транспортними засобами.

3. Уповноважити старосту Музичанського старостинського округу Білогородської сільської ради – Масовець Марію Володимирівну на посвідчення довіреностей осіб, які проживають у селах Музичі, Неграші Бучанського району Київської області, крім посвідчення довіреностей на право розпорядження нерухомим майном, довіреностей на управління і розпорядження корпоративними правами та довіреностей на користування і розпорядження транспортними засобами.

4. Уповноважити старосту Святопетрівського старостинського округу Білогородської сільської ради – Злепка Василя Михайловича на посвідчення довіреностей осіб, які проживають у селі Святопетрівське Бучанського району Київської області, крім посвідчення довіреностей на право розпорядження нерухомим майном, довіреностей на управління і розпорядження корпоративними правами та довіреностей на користування і розпорядження транспортними засобами.

5. Уповноваженим посадовим особам згідно пункту 1-4 цього рішення здійснювати посвідчення довіреностей відповідно до Порядку посвідчення заповітів і довіреностей, що прирівнюються до нотаріально посвідчених, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 червня 1994 р. №419 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 6 липня 2006 р. №940) та за формою, затвердженою наказом Міністерства юстиції України від 31.10.2006 №83/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31 жовтня 2006 р. за №1175/13049

6. Дозволити посадовим особам, зазначеним у пунктах 1-4 цього рішення, в межах відповідних старостинських округів здійснювати за простою (неприрівняною до нотаріальної) формою посвідчення довіреностей на одержання заробітної плати, стипендії, пенсії, аліментів, інших платежів та поштової кореспонденції (поштових переказів, посилок тощо), за місцем проживання довірителів.

7 Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Білогородської сільської ради.

Сільський голова                                                                          Антон ОВСІЄНКО

Попередній

Рішення №840 27 позачергової сесії Білогородської сільської ради VIII скликання від 21 червня 2022 року

Наступний

ВИБРАКУВАННЯ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ: ЯК ОТРИМАТИ ПОСЛУГУ У СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ МВС