widget will appear here

Білогородська сільська рада

БІЛОГОРОДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХVІІ сесія VIII скликання

с. Білогородка                                                                21 червня 2022 року

РІШЕННЯ № 840

Про додаткові пільги щодо сплати
державного мита, що зараховується до
місцевого бюджету Білогородської
сільської територіальної громади

Керуючись ст. 5 Декрету Кабінету Міністрів України «Про державне мито», п. 15 ч. 1 ст. 64 Бюджетного кодексу України, ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з існуванням протягом останніх 29 років незмінних розмірів ставок державного мита (показники яких значно нижче, ніж витрати на їх сплату), застосовуючи принцип пропорційності (зокрема з дотриманням необхідного балансу між метою наповнення місцевого бюджету та несприятливими наслідками для інтересів фізичних осіб), враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії ради з питань з планування бюджету, фінансів, податкової політики та інвестицій, Білогородська сільська рада,-

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити для фізичних осіб, які проживають у селах Бобриця, Білогородка, Гнатівка, Гореничі, Лука, Музичі, Нергаші, Святопетрівське, Стоянка, Шевченкове Бучанського району Київської області, додаткові пільги щодо сплати державного мита, що зараховується до місцевого бюджету Білогородської сільської територіальної громади, у вигляді звільнення від сплати державного мита за вчинення нотаріальних дій та реєстрацію актів цивільного стану (з видачою відповідних документів).
  2. Для цілей застосування цього рішення місце проживання фізичних осіб визначається відповідно до Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».
  3. Встановлені цим рішенням додаткові пільги мають застосовуватися при вчиненні нотаріальних дій та реєстрації актів цивільного стану будь якою уповноваженою особою (посадовою особою органу державної влади, органу
    місцевого самоврядування та нотаріусом).
  4. Це рішення набирає чинності з дня його оприлюднення.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики та інвестицій.

Сільський голова Антон ОВСІЄНКО

Попередній

УВАГА! ГРАФІК ПЛАНОВИХ ВІДКлЮЧЕНЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В липні 2022 РОКУ

Наступний

РІШЕННЯ №57 виконавчого комітету Білогородської сільської ради