widget will appear here

Білогородська сільська рада

РІШЕННЯ № 116 від 24 січня 2020 р. про організацію конкурсу з призначення управителя багатоквартирним будинком № 7, провулок Ювілейний, в с. Шевченкове Києво-Святошинського району, Київської області.

БІЛОГОРОДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сорок дев’ята сесія VII скликання

с. Білогородка                                               24 січня 2020 року

РІШЕННЯ №616

Про організацію конкурсу з призначення управителя багатоквартирним будинком

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «БК МОДУС ГРУП», щодо обслуговування багатоквартирного будинку №7, який розташований по провулку Ювілейному, села Шевченкового, Києво-Святошинського району Київської області, та з метою забезпечення санітарно-гігієнічних вимог проживання людей та їх перебування в приміщенні, забезпечення технічних вимог до експлуатації будинку (споруди), підтримання несучої спроможності конструкції та експлуатаційних характеристик внутрішньо будинкової мережі і систем у будинку, реалізації державної політики в сфері реформування житлово-комунального господарства, відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 року № 150 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», Білогородська сільська рада вирішила:

ВИРІШИЛА:

1.  Провести конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку на території села Шевченкового Білогородської сільської ради.

2.  Визначити організатором конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку на території села Шевченкового Білогородської сільської ради виконавчий комітет Білогородської сільської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Білогородської сільської ради О.В. Кожушко

Білогородський сільський голова                                          М. А. Зуєв

УМОВИ КОНКУРСУ

Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирним будинком в с. Шевченкове Києво-Святошинського району, Київської області.

Попередній

Виконавчий комітет 27 лютого 2020 р. скасував Рішення № 119/4 від 26 грудня 2018 року «Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій ТОВ «ЖЕК Перший парковий»

Наступний

Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирним будинком в с. Шевченкове Києво-Святошинського району, Київської області.