widget will appear here

Білогородська сільська рада

БІЛОГОРОДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ № 13

с. Білогородка                                                               20 лютого 2019 року

Про визначення місць проведення масових заходів,
Розміщення інформаційних наметів
на території Білогородської сільської ради

Керуючись ст.38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12 Закону України „Про політичні партії в Україні“, ст. 21 Закону України „Про громадські об’єднання“, ст.16 Закону України „Про благоустрій населених пунктів“, Правилами благоустрою та утримання території населених пунктів Білогородської сільської ради затвердженими рішенням шостої сесії VII скликання Білогородської сільської ради № 54 від 02 квітня 2016 та з метою забезпечення дотримання на території Білогородської сільської ради вимог Конституції України щодо вільного вираження громадянами своїх поглядів і переконань, виконавчий комітет Білогородської сільської ради

ВИРІШИВ:

 1. Визначити місцем проведення зборів, мітингів, маніфестацій і демонстрацій, інших масових громадських заходів політичного, культурно-просвітницького, релігійного характеру у с.Білогородка – біля базарної площі
 2. Визначити місця для розміщення інформаційних наметів ( палаток, столів та ін.) для здійснення офіційних агітаційних, інформаційних, роз’яснювальних заходів на території Білогородської сільської ради (додаток 1).
 3. Затвердити Порядок розміщення інформаційних наметів ( палаток, столів та ін.) для здійснення офіційних агітаційних, інформаційних, роз’яснювальних заходів на території Білогородської сільської ради (додаток 2).
 4. Секретарю виконавчого комітету, забезпечити оприлюднення рішення на офіційному веб-сайті сільської ради та в районній газеті «Новий День».
 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти секретаря виконавчого комітету Білогородської сільської ради Кожушко О.В.

Білогородський сільський голова                                                           М.А.Зуєв   

Додаток 1
до рішення виконавчого комітету
Білогородської сільської ради
20.02.2019 р № 13

МІСЦЯ

для розміщення інформаційних наметів ( палаток, столів та ін.) для здійснення офіційних агітаційних, інформаційних, роз’яснювальних заходів на території Білогородської сільської ради

 1. Територія майданчику для стоянки автотранспорту біля сільського базару (в центрі с. Білогородка вул. Володимирська).
 2. Площадка біля клубу с. Шевченкове, вул. Київська,23
 3. Тротуар біля будівлі багатоквартирного житлового будинку ( біля автобусної зупинки Школа №2)

Секретар виконкому Білогородської сільської ради                                       О.В.Кожушко

Додаток 2
до рішення виконавчого комітету
Білогородської сільської ради
20.02.2019 № 13

Порядок

розміщення інформаційних наметів ( палаток, столів та ін. ) для здійснення офіційних агітаційних, інформаційних, роз’яснювальних заходів на території Білогородської сільської ради

 1. Цей Порядок розроблено з метою забезпечення конституційних прав громадян на вільне збирання, зберігання, використання, поширення інформації у відповідності до Конституції України, законів України „Про місцеве самоврядування в Україні“, „Про політичні партії в Україні“, „Про громадські об’єднання“ , „Про інформацію“, „Про благоустрій населених пунктів“, до Правил благоустрою та утримання території населених пунктів Білогородської сільської ради затвердженими рішенням шостої сесії VII скликання Білогородської сільської ради Х° 54 від 02 квітня 2016р.
 2. Розміщення інформаційних наметів (палаток, столів та ін.) для здійснення офіційних агітаційних, інформаційних, роз’яснювальних заходів та розповсюдження партійної преси на території с. Білогородка (окрім підприємницької діяльності) здійснюється у відповідності до цього Порядку та у визначених цим рішенням місцях.
 3. Для розміщення інформаційного намету (палатки, столів та ін.) ініціатор заходу не пізніше ніж за п’ять днів подає до міської ради заяву-повідомлення, у якій зазначається:
інформація про ініціатора розміщення інформаційного намету (назва політичної партії, блоку, громадської організації, інформація про керівника, способи зв язку з ним);
дата та період, на який встановлюються інформаційні намети;
місце розміщення інформаційного намету;
дані про відповідального за діяльність інформаційного намету (ПІБ, засоби зв’язку з ним).
 1. З метою забезпечення благоустрою території місць розміщення інформаційних наметів та прилеглої території ініціатор (власник) встановлення інформаційного намету зобов’язаний підтримувати в належному санітарному стані місце розміщення інформаційного намету, для чого встановити урну для сміття та прибрати прилеглу територію в радіусі 2 метрів.
 2. Інформаційні намети встановлюються таким чином, щоб вони не перешкоджали руху пішоходів та проїзду транспортних засобів, не заважали встановленню інших наметів (якщо такі присутні), не пошкодили тротуарну плитку, асфальтове покриття чи інші елементи благоустрою.
 3. За порушення цього Порядку ініціатор (власник) встановлення намету притягується до адміністративної відповідальності за порушення правил благоустрою у порядку, передбаченому статтею 152 Кодексу України про адміністративні порушення.

Секретар виконкому Білогородської сільської ради                                         О.В.Кожушко

Попередній

Білогородський ринок. Про внутрішнє життя та правила ринку розповів його директор - Володимир ДАВИДЕНКО

Наступний

Безкоштовні консультації нотаріуса для населення громади с. Білогородка