БІЛОГОРОДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ №137

с. Білогородка                                                             28 вересня 2021 року

Про встановлення комунальному підприємству
«Комбінат комунальних послуг с. Білогородка»
Білогородської сільської ради Бучанського району
Київської області тарифів на теплову енергію,
її виробництво та послуги з постачання теплової
енергії на  для усіх категорій споживачів на 2021-2022 роки

Розглянувши заяву комунального підприємства «Комбінат комунальних послуг с. Білогородка» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області №2860/02-25 від 17.09.2021 року щодо встановлення тарифів на теплову енергію та її виробництво для всіх категорій споживачів, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» №869 від 01.06.2011 року, законів України «Про теплопостачання», «Про ціни та ціноутворення», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення» від 12.09.2018 року №239, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити комунальному підприємству «Комбінат комунальних послуг с. Білогородка» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області тарифи на теплову енергію, її виробництво та послуги з постачання теплової енергії, для усіх категорій споживачів на рівні – 4673,36 грн/Гкал з урахуванням  ПДВ, згідно додатків №1 та №2 до цього рішення.

2. Встановлений тариф на виробництво теплової енергії, згідно п. 1 цього рішення, вводиться в дію терміном на 12 місяців з 01 жовтня 2021 року до 30 вересня 2022 року.

3. Тарифи, встановлені п. 1 цього рішення, застосовуються за умови переходу на нові договірні відносини відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

4. Директору комунального підприємства «Комбінат комунальних послуг с. Білогородка» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області повідомити споживачів про зміну тарифів у термін, що не перевищує 15 днів з дати введення їх у дію

5. Начальнику відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Білогородської сільської ради у терміни, що не перевищує 5 робочих днів з дати його прийняття.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Білогородської сільської ради.

Сільський голова                                                                       Антон ОВСІЄНКО

Рішення № 137/1. Про встановлення комунальному підприємству «Комбінат комунальних послуг с. Білогородка» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області тарифів на теплову енергію, її виробництво та послуги з постачання теплової енергії на  для усіх категорій споживачів на 2021-2022 роки

Додаток №1. Структура тарифу на теплову енергію для усіх категорій споживачів КП «Комбінат комунальних послуг с. Білогородка»

Додаток №2. Структура тарифу на виробництво та послуги з постачання теплової енергії для усіх категорій споживачів КП “Комбінат комунальних послуг c. Білогородка”

Попередній

Рішення №137 виконавчого комітету Білогородської сільської ради

Наступний

Рішення №137/2 виконавчого комітету Білогородської сільської ради