БІЛОГОРОДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ №137/2

с. Білогородка                                                             28 вересня 2021 року

Про  встановлення тарифів на послуги
з централізованого водопостачання
та централізованого водовідведення
КП «Святопетрівське» Білогородської сільської ради
Бучанського району Київської області

Розглянувши заяву директора КП «Святопетрівське» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області №2839/02-25 від 16.09.2021 року щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» №869 від 01.06.2011 року, Закону України «Про ціни та ціноутворення», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення» від 12.09.2018 року №239, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити тарифи КП «Святопетрівське» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області, згідно додатку до цього рішення:

– на послугу з централізованого водопостачання у розмірі – 22,33 грн з ПДВ за 1 м3 (для усіх категорій споживачів);

– на послугу з централізованого водовідведення у розмірі – 21,48 грн з ПДВ за 1м3 (для усіх категорій споживачів).

2. Встановлені тарифи на комунальні послуги, згідно п. 1 цього рішення, вводяться в дію з 01.01.2022 року.

3. Тарифи, встановлені п. 1 цього рішення, застосовуються за умови переходу на нові договірні відносини відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

4. Директору КП «Святопетрівське» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області повідомити споживачів про зміну тарифів у термін, що не перевищує 15 днів з дати введення їх у дію.

5. Начальнику відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Білогородської сільської ради у терміни, що не перевищує 5 робочих днів з дати його прийняття.

6. Контроль  за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Білогородської сільської ради.

Сільський голова                                                                  Антон ОВСІЄНКО

Рішення № 137/2. «Про  встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення КП «Святопетрівське» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області»

Додаток. Складові тарифу на послуги з централізованого водопостачання та централізоване водовідведення на 2022 рік КП «Святопетрівське»

Попередній

Рішення №137/1 виконавчого комітету Білогородської сільської ради

Наступний

Рішення №137/3 виконавчого комітету Білогородської сільської ради