БІЛОГОРОДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ №137

с. Білогородка                                                             28 вересня 2021 року

Про встановлення тарифів на послуги
з централізованого водопостачання
та централізованого водовідведення
КП «Комбінат комунальних послуг
с. Білогородка»

Розглянувши заяву директора КП «Комбінат комунальних послуг с. Білогородка» №2837/02-25 від 16.09.2021 року щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» №869 від 01.06.2011 року, Закону України «Про ціни та ціноутворення», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення» від 12.09.2018 року №239, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити тарифи КП «Комбінат комунальних послуг с. Білогородка» згідно додатку до цього рішення:

– на послугу з централізованого водопостачання – 14,70 грн з ПДВ за 1 м3 (для усіх категорій споживачів).

– на послугу з централізованого водовідведення – 26,47 грн з ПДВ за 1 м3 (для усіх категорій споживачів).

2. Встановлені тарифи на комунальні послуги, згідно п. 1 цього рішення, вводяться в дію з 01.01.2022 року.

3. Тарифи, встановлені п. 1 цього рішення, застосовуються за умови переходу на нові договірні відносини відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

4. Директору КП «Комбінат комунальних послуг с. Білогородка» повідомити споживачів про зміну тарифів у термін, що не перевищує 15 днів з дати введення їх у дію.

5. Начальнику відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Білогородської сільської ради у терміни, що не перевищує 5 робочих днів з дати його прийняття.

6. Контроль  за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Білогородської сільської ради

Сільський голова                                                                       Антон ОВСІЄНКО

Рішення № 137. Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого одовідведення КП «Комбінат комунальних послуг с. Білогородка»

Додаток. Структура тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2022 рік для всіх категорій споживачів

Попередній

У Білогородській громаді рятувальники проводять роз'яснювальну роботу

Наступний

Рішення №137/1 виконавчого комітету Білогородської сільської ради