1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Білогородської сільської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.
 2. Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради VIII скликання від 24.12.2020 року №35 «Про сільський бюджет Білогородської сільської територіальної громади на 2021 рік».
 3. Про заслуховування інформації прокурора про результати діяльності Києво-Святошинської окружної прокуратури за 9 місяців 2021 року.
 4. Про затвердження плану діяльності Білогородської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік.
 5. Про внесення змін до Програми «Безпечна Білогородська територіальна громада» на 2021-2025 роки.
 6. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднання територіальних громад».
 7. Про внесення змін до структури та штатного розпису апарату Білогородської сільської ради.
 8. Про затвердження Положення про відділ державного архітектурно-будівельного контролю Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 9. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через управління «Центр надання адміністративних послуг» Білогородської сільської ради.
 10. Про надання адміністративних послуг Управлінням «Центр надання адміністративних послуг» в умовах погіршення епідемічної ситуації.
 11. Про преміювання працівників служби у справах дітей, відділу надання соціальних послуг та відділу з питань соціального захисту виконавчого апарату Білогородської сільської ради з нагоди Дня працівників соціальної сфери у листопаді 2021 року.
 12. Про преміювання працівників виконавчого апарату Білогородської сільської ради з нагоди Дня місцевого самоврядування у грудні 2021 року.
 13. Про преміювання працівників структурних підрозділів Білогородської сільської ради з нагоди Дня місцевого самоврядування у грудні 2021 року.
 14. Про відзначення до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
 15. Про відзначення до Міжнародного дня людей з інвалідністю.
 16. Про затвердження штатних розписів закладів дошкільної освіти Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області на 2021-2022 навчальний рік.
 17. Про затвердження штатних розписів закладів освіти Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області на 2021-2022 навчальний рік.
 18. Про збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Комбінат комунальних послуг с. Білогородка» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області. 
 19. Про збільшення статутного капіталу підприємтсва комунального господарства «Гореничі» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 20. Про збільшення статутного капіталу Комунального підприємства «Святопетрівське» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області. 
 21. Про припинення Білогородської сільської виборчої комісії шляхом ліквідації.
 22. Про припинення Бобрицької сільської виборчої комісії шляхом ліквідації.
 23. Про припинення Гореницької сільської виборчої комісії шляхом ліквідації.
 24. Про припинення Музичанської сільської виборчої комісії шляхом ліквідації.
 25. Про припинення Петрівської сільської виборчої комісії шляхом ліквідації.
 26. Про створення амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Бобриця.
 27. Про передачу зовнішніх мереж газопостачання розміщених по вул. Депутатська та вул. Верхній Вал в с. Гореничі Акціонерному товариству «Оператор газорозподільної системи «Київоблгаз» на праві господарського відання, для обслуговування та належної експлуатації.
 28. Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 29. Про затвердження методики розрахунку орендної плати за комунальне майно.
 30. Про затвердження положення про порядок списання та відчуження майна комунальної власності Білогородської територіальної громади.
 31. Про упорядкування договорів на тимчасове користування місцем для розміщення рекламного засобу, що перебуває у комунальній власності Білогородської сільської ради. 
 32. Про надання згоди та прийняття до комунальної власності Білогородської сільської територіальної громади основних засобів.
 33. Про передачу з балансу Білогородської сільської ради на баланс КП «Святопетрівське» рухомого майна (автобусів).
 34. Про передачу закладів культури в управління та на баланс відділу культури Білогородської сільської ради.
 35. Про надання дозволу на списання основних засобів.
 36. Про безоплатну передачу у власність Білогородської сільської ради групи нежитлових приміщень №82/2 розташованих в с. Святопетрівське по вул. Б. Хмельницького будинок № 5.
 37. Про надання дозволу на списання (шляхом відчуження) основних засобів.
 38. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Нове будівництво скверу «Білгород» за адресою вул. Володимирська в с. Білогородка Бучанського району Київської області».
 39. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво дороги з тротуаром по вул. Кооперативна (від вул. Теплична до будинку №22) в с. Святопетрівське Бучанського району Київської області».
 40. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації                « Будівництво «Скверу Захисників України» по вул. О. Саєнка в с. Білогородка Бучанського району Київської області».
 41. Про надання дозволу на коригування  проектно-кошторисної документації по проекту «Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Центральна, 138-А в с. Святопетрівське Бучанського району Київської області».
 42. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуюванням людей «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Сонечко Гореницької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області» за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Гореничі, вул. Гайдая,7».
 43. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво дитячого ігрового майданчика з улаштуванням штучного покриття та ігровими елементами на території Білогородської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів по вулиці Володимирська, 96 село Білогородка Бучанського району Київської області».
 44. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво світлофорного об’єкту на км 13+565 автомобільної дороги Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка в с. Гнатівка Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області».
 45. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво світлофорного об’єкту на км 24+180 автомобільної дороги Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка в с. Неграші Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області».
 46. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво світлофорного об’єкту на км 10+475 автомобільної дороги Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка в с. Білогородка Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області».
 47. Про затвердження кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Нова від буд. 9 до буд.№ 12 у с. Білогородка Бучанського району Київської області».
 48. Про виділення коштів на проектно-кошторисну документацію.
 49. Про  виділення коштів на проведення будівельних робіт.
 50. Про внесення змін до Положення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Білогородської сільської ради.
 51. Про надання дозволу на розробку детального плану території в с. Святопетрівське Бучанського району по заяві гр. Трухана  А.В., гр. Трухана І.І., ОК «ЖБК «СВІЙ ДІМ».
 52. Про надання дозволу на розробку детального плану території в с. Стоянка Бучанського району по заяві гр. Линчука В.О., гр. Ткачука А.В.
 53. Про надання дозволу на розробку детального плану на території Білогородської сільської ради Бучанського району по заяві  гр. Шиліної Л.О.
 54. Про відмову у наданні дозволу на розробку детального плану території  в с. Білогородка Бучанського району по заяві  гр. Кремповського І.В., гр. Кашльовського Р.П.
 55. Про відмову у наданні дозволу на розробку детального плану території в с. Білогородка Бучанського району по заяві  гр. Бут Г.О., гр. Кашльовський Р.П.
 56. Про відмову у наданні дозволу на розробку детального плану території  в с. Шевченкове Бучанського району по заяві  ТОВ «СВС».
 57. Про відмову у наданні дозволу на розробку детального плану на території Білогородської сільської ради Бучанського району по заяві  гр. Баньковської Л.П.;
 58. Про відмову у наданні дозволу на розробку детального плану на території Білогородської сільської ради Бучанського району по заяві  Джумаєва Д.Г.
 59. Про відмову у наданні дозволу на розробку детального плану території  в с. Білогородка Бучанського району по заяві  ТОВ «ЮКАНТ ТЕХ».
 60. Про затвердження детального плану території в с. Святопетрівське Бучанського району по заяві гр. Могиленка Л.М.
 61. Про затвердження детального плану території на території Білогородської сільської ради Бучанського району по заяві гр. Білінської О.А.
 62. Про затвердження детального плану території в с. Бобриця Бучанського району по заяві гр. Ковальчука С.М.
 63. Про затвердження детального плану території в с. Білогородка Бучанського району по заяві гр. Кузьменка О. В.
 64. Про затвердження детального плану території в с. Білогородка Бучанського району по заяві гр. Кожушко О. В.
 65. Про відмову у затвердженні детального плану території в с.Гореничі  Бучанського району по заяві гр. Шабаліної С.Є.
 66. Про відмову у затвердженні детального плану території в с. Білогородка Бучанського району по заяві гр. Шелетецького Є.О.
 67. Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради VIII скликання № 230 від 20 квітня 2021 року.
 68. Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради VIII скликання № 403.13 від 27 липня 2021 року.
 69. Про розгляд земельних питань.
Попередній

Розпорядження № 190 про зупинення рішення Білогородської сільської ради

Наступний

Учні шкіл Білогородської громади повертаються за парти