widget will appear here

Білогородська сільська рада

611. Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради VIII скликання від 24.12.2020 року №35 «Про сільський бюджет Білогородської сільської територіальної громади на 2021 рік».

612. Про передачу земельної ділянки під забудову (суперфіцій).

613. Про надання дозволу на передачу майна, основних засобів з балансу комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білогородської сільської ради.

614. Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради VIII скликання від 10.09.2021 року № 479 «Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної  документації «Реконструкція ЗОШ I-III ступенів по вул. Соборна, 150, с. Гореничі, Києво-Святошинського району, Київської області».

615. Про затвердження детального плану території земельної ділянки в             с. Лука Білогородської сільської територіальної громади Бучанського району Київської  області.

616. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації «Будівництво спортивного майданчику з штучним покриттям в с. Лука Бучанського району Київської області».

617. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт тераси Будинку культури по вул. Володимирська, 60 в селі Білогородка Бучанського району Київської області».

Попередній

Розпорядження № 204 про скликання чергової 18 сесії

Наступний

Школярі Білогородської громади дізналися, як жити у світі без насильства