widget will appear here

Білогородська сільська рада

БІЛОГОРОДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________________________________________________

            вісімнадцята сесія VII скликання

 

с. Білогородка                                                                                              22 червня 2017 року

 

 РІШЕННЯ №228/1

 

Про надання дозволу на розробку детального плану території в с. Білогородка Білогородської сільської ради

 

Розглянувши заяву гр. Папінко Любомири Іванівни щодо надання дозволу на розробку детального плану території для об’єктів комерційної забудови в с.Білогородка Києво-Святошинського району Київської області, керуючись ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія Білогородської сільської ради

ВИРІШИЛА:

  1. Надати гр. Папінко Любомирі Іванівні дозвіл на розробку детального плану території комерційної забудови в с.Білогородка Білогородської сільської ради Києво – Святошинського району Київської області , а саме для розміщення магазину на земельній ділянці загальною площею 0,0919 га (остаточна площа детального плану визначається під час проектування).
  2. Визначити Замовником розроблення містобудівної документації Білогородську сільську раду із залученням джерел фінансування заявників.
  3. Уповноважити сільського голову Зуєва Максима Анатолійовича від імені сільської ради на укладення необхідних угод з розробниками вказаної містобудівної документації.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на :
  • постійну депутатську комісію Білогородської сільської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
  • постійну депутатську комісію Білогородської сільської ради з питань управління комунальною власністю, благоустрою та будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку.

 

 

Білогородський сільський голова                                                М.А.Зуєв

 

 

Попередній

РІШЕННЯ №228. Про надання дозволу на внесення змін до детального плану території в с.Білогородка Білогородської сільської ради

Наступний

 РІШЕННЯ №228/2. Про надання дозволу на розробку детального плану території в с. Білогородка Білогородської сільської ради. (Дозвіл на розробку детального плану території для садибної житлової забудови в с.Білогородка Білогородської сільської ради)