widget will appear here

Білогородська сільська рада

 

БІЛОГОРОДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________________________________________________

            вісімнадцята сесія VII скликання

 

с. Білогородка                                                                                              22 червня 2017 року

 

 РІШЕННЯ №228/2

 

Про надання дозволу на розробку детального плану території в с. Білогородка Білогородської сільської ради

Розглянувши заяву гр. Зозулі Григорія Петровича щодо надання дозволу на розробку детального плану території для садибної житлової забудови в с.Білогородка Києво-Святошинського району Київської області, керуючись ст.19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія Білогородської сільської ради

ВИРІШИЛА:

  1. Надати гр. Зозулі Григорію Петровичу дозвіл на розробку детального плану території для садибної житлової забудови в с.Білогородка Білогородської сільської ради Києво – Святошинського району Київської області на земельній ділянці загальною площею 0,362 га (остаточна площа детального плану визначається під час проектування).
  2. Визначити Замовником розроблення містобудівної документації Білогородську сільську раду із залученням джерел фінансування заявників.
  3. Уповноважити сільського голову Зуєва Максима Анатолійовича від імені сільської ради на укладення необхідних угод з розробниками вказаної містобудівної документації.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на :
  • постійну депутатську комісію Білогородської сільської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
  • постійну депутатську комісію Білогородської сільської ради з питань управління комунальною власністю, благоустрою та будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку.

 

 

Білогородський сільський голова                                                М.А.Зуєв

 

Попередній

 РІШЕННЯ №228/1. Про надання дозволу на розробку детального плану території в с. Білогородка Білогородської сільської ради. (Для розміщення магазину на земельній ділянці загальною площею 0,0919 га).

Наступний

УВАГА! Відключення електроенергії на деяких вулицях в селі Білогородка 07.07.2017 року з 9:00 до 17:00. У зв’язку з включенням нового ТП - 2964 по ЛТП - 308/1.