widget will appear here

Білогородська сільська рада

Рішення 3 сесії Білогородської сільської ради VIII скликання від 24 грудня 2020 року:

 1. Про сільський бюджет Білогородської сільської територіальної громади на 2021 рік.
 2. Про внесення змін до сільського бюджету Бобрицької сільської ради на 2020 рік.
 3. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Білогородської сільської ради на 2021 рік.
 4. Про затвердження Програми турбота на 2021 рік.
 5. Про затвердження Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Білогородської сільської ради на 2021-2027 роки.
 6. Про затвердження Програми щодо забезпечення громадської безпеки на території Білогородської сільської ради на 2021 рік.
 7. Про затвердження комплексної Програми по забезпеченню охорони публічного порядку, охорони прав і свобод громадян та профілактики правопорушень із провадженням Поліцейського офіцера громади в межах Білогородської сільської територіальної громади на 2021-2025 роки.
 8. Про затвердження Програми використання та охорони земель сіл Білогородської сільської ради на період 2021-2025 роки.
 9. Про затвердження Цільової програми з організаційного, інформаційно-аналітичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності апарату, виконавчих органів та виконавчого комітету Білогородської сільської ради на 2021 рік.
 10. Про затвердження Програми розвитку культури Білогородської сільської рад на 2021-2025 роки.
 11. Про затвердження Програми розвитку загальної середньої освіти Білогородської сільської рад на 2021-2025 роки.
 12. Про затвердження Програми розвитку бібліотек Білогородської сільської рад на 2021-2025 роки.
 13. Про затвердження Програми розвитку дошкільної освіти на території Білогородської сільської ради на 2021-2025 роки.
 14. Про затвердження Цільової комплексної програми розвитку фізичної культури у територіальній громаді Білогородської сільської ради на 2021-2025 роки.
 15. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств територіальної громади Білогородської сільської ради на 2021-2027 роки.
 16. Про затвердження Програми надання медичних послуг населенню територіальної громади Білогородської сільської ради понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення на 2021 рік.
 17. Про затвердження Програми відзначення державних, місцевих та професійних свят, ювілейних дат, вшанування та заохочення за заслуги перед територіальною громадою Білогородської сільської ради, здійснення представницьких та інших заходів на 2021-2025 роки.
 18. Про затвердження Програми підвищення безпеки пішоходів та велосипедистів Білогородської сільської ради на 2021-2027 роки.
 19. Про затвердження Програми «Зручний громадський транспорт» Білогородської сільської ради на 2021-2027 роки.
 20. Про затвердження Програми «Громадський бюджет» на 2021-2027 роки.
 21. Про затвердження Програми розвитку туризму Білогородської сільської ради на 2021 – 2027 роки.
 22. Про затвердження Програми розвитку територій природно-заповідного фонду Білогородської сільської ради на 2021-2027 роки.
 23. Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами Білогородської сільської ради на 2021-2027 роки.
 24. Про затвердження Програми поводження з безпритульними тваринами та контролю за утриманням домашніх тварин на території Білогородської сільської раді на 2021-2027 роки.
 25. Про затвердження Програми забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет на 2021-2023 роки.
 26. Про затвердження Програми забезпечення осіб з інвалідністю і дітей з інвалідністю технічними та іншими засобами на 2021-2023 роки.
 27. Про затвердження Програми безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2021-2023 роки.
 28. Про затвердження Положення про преміювання працівників апарату та виконавчих органів Білогородської сільської ради на 2021 рік.
 29. Про звільнення КП «Святопетрівське» від сплати чистого прибутку (доходу), надходжень від оренди комунального майна до сільського бюджету у 2021 році.
 30. Про затвердження ставок орендної плати на майно, яке знаходиться у комунальній власності.
 31. Про затвердження Статуту комунального закладу «Святопетрівський заклад дошкільної освіти «Буратіно» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області».
 32. Про затвердження Статуту комунального закладу «Музичанський заклад дошкільної освіти «Перлинка» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області».
 33. Про затвердження Статуту комунального закладу «Гореницький заклад дошкільної освіти «Сонечко» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області».
 34. Про затвердження Статуту комунального закладу «Білогородський заклад дошкільної освіти «Барвінок» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області».
 35. Про безоплатне прийняття майна Білогородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Києво-Святошинської районної ради Київської області у комунальну власність Білогородської сільської ради, зміну засновника, зміну назви та затвердження Статуту в новій редакції.
 36. Про безоплатне прийняття майна Білогородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Києво-Святошинської районної ради Київської області у комунальну власність Білогородської сільської ради, зміну засновника, зміну назви та затвердження Статуту в новій редакції.
 37. Про безоплатне прийняття майна Бобрицької загальноосвітньої школи І ступеню Києво-Святошинської районної ради Київської області у комунальну власність Білогородської сільської ради, зміну засновника, зміну назви та затвердження Статуту в новій редакції.
 38. Про безоплатне прийняття майна Гореницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної ради Київської області у комунальну власність Білогородської сільської ради, зміну засновника, зміну назви та затвердження Статуту в новій редакції.
 39. Про безоплатне прийняття майна Музичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної ради Київської області у комунальну власність Білогородської сільської ради, зміну засновника, зміну назви та затвердження Статуту в новій редакції.
 40. Про безоплатне прийняття майна Святопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної ради Київської області у комунальну власність Білогородської сільської ради, зміну засновника, зміну назви та затвердження Статуту в новій редакції.
 41. Про затвердження штатного розпису комунального закладу «Білогородський заклад дошкільної освіти «Барвінок» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області» на 2021 рік.
 42. Про затвердження штатного розпису комунального закладу «Музичанський заклад дошкільної освіти «Перлинка» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області» на 2021 рік.
 43. Про затвердження штатного розпису комунального закладу «Гореницький заклад дошкільної освіти «Сонечко» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області» на 2021 рік.
 44. Про затвердження штатного розпису комунального закладу «Святопетрівський заклад дошкільної освіти «Буратіно» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області» на 2021 рік.
 45. Про затвердження штатного розпису Білогородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області на 2021 рік.
 46. Про затвердження штатного розпису Білогородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області на 2021 рік.
 47. Про затвердження штатного розпису Музичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області на 2021 рік.
 48. Про затвердження штатного розпису Святопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області на 2021 рік.
 49. Про затвердження штатного розпису Гореницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області на 2021 рік.
 50. Про затвердження штатного розпису Бобрицької загальноосвітньої школи І ступеню Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області на 2021 рік.
 51. Про встановлення розміру вартості харчування та батьківської плати за харчування у закладах дошкільної освіти Білогородської сільської ради.
 52. Про безоплатне прийняття майна Комунального позашкільного навчального закладу «Святопетрівська дитяча школа мистецтв» Києво-Святошинської районної ради Київської області у комунальну власність Білогородської сільської ради, зміну засновника, зміну назви та затвердження Статуту в новій редакції.
 53. Про затвердження штатного розпису Комунального позашкільного мистецького закладу «Школа мистецтв» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області на 2021 рік.
 54. Про зміну назви представницького органу місцевого самоврядування.
 55. Про створення виконавчого комітету Білогородської сільської ради та проведення державної реєстрації виконавчого комітету Білогородської сільської ради.
 56. Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради №16 від 9 грудня 2020 року (щодо реорганізації виконавчого комітету Бобрицької сільської ради).
 57. Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради №14 від 20 листопада 2020 року «Про утворення виконавчого комітету Білогородської сільської ради визначення його чисельності та затвердження персонального складу.
 58. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через/та Управління «Центр надання адміністративних послуг» Білогородської сільської ради.
 59. Про покладення обов’язків щодо надання послуг з державної реєстрації актів цивільного стану з 01 січня 2021 року.
 60. Про затвердження Положень про Управління «Центр надання адміністративних послуг» Білогородської сільської ради, Відділ адміністративних та дозвільних процедур, Відділ реєстрації нерухомості та бізнесу, Відділ реєстрації/зняття місця проживання громадян, формування і ведення реєстру територіальних громад.

Секретар сільської ради                                                             М.М. Гапич

Попередній

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 339 від 31 грудня 2020 року про скликання позачергової четвертої сесії сільської ради VIII скликання 5 січня 2021 року

Наступний

Відділ з питань соціального захисту