widget will appear here

Білогородська сільська рада

БІЛОГОРОДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ № 61

с. Білогородка                                                                                 24 липня 2019 року

Про конкурсну комісію з призначення    управителя багатоквартирного будинку на території сіл Білогородка та Шевченкове Києво-Святошинського району, Київської області.

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 №150, рішенням Білогородської сільської ради від 14.06.2019 року № 517 «Про організацію конкурсу з призначення управителя багатоквартирним будинком», виконавчий комітет Білогородської сільської ради.

ВИРІШИВ:

  1. Створити конкурсну комісію для забезпечення організації та проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердити її склад (додаток 1), та положення (додаток 2).
  2. Затвердити конкурсну документацію для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку (додаток 3).
  3. Призначити головою конкурсної комісії по проведенню конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку Білогородського сільського голову Зуева М. А.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Білогородської сільської ради Кожушко О.В.

Білогородський сільський голова                                                                  М.А.Зуєв

Попередній

РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 18 липня 2019 року м. Київ № 436 про затвердження графіків проведення особистого прийому громадян керівництвом Київської облдержадміністрації

Наступний

РІШЕННЯ № 62 від 24 липня 2019 року про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності