widget will appear here

Білогородська сільська рада

Офіційні рішення чергової 7 сесії Білогородської сільської ради VIII скликання, яка відбулася 4 березня 2021 року.

Прийнято такі рішення порядку денного:

 1. Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради VIII скликання від 24.12.2020 року №35 «Про сільський бюджет Білогородської сільської територіальної громади на 2021 рік».
 2. Про затвердження Програми «Благоустрій населених пунктів Білогородської сільської ради» на 2021-2025 роки.
 3. Про затвердження Програми «Оздоровлення та відпочинку дітей Білогородської сільської ради на 2021-2025 роки».
 4. Про внесення змін до Положення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Білогородської сільської ради.
 5. Про затвердження Положення про радників сільського голови на громадських засадах.
 6. Про затвердження плану роботи Білогородської сільської ради на 2021 рік.
 7. Про затвердження Положень про структурні підрозділи (виконавчі органи) Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 8. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через управління «Центр надання адміністративних послуг» Білогородської сільської ради.
 9. Про затвердження Положення про конкурс на посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти Білогородської сільської ради.
 10. Про затвердження Положення про електронну реєстрацію та порядок зарахування дітей до закладів дошкільної освіти комунальної форми власності, що знаходяться на території Білогородської сільської ради.Положення про електронну реєстрацію та порядок зарахування дітей до закладів дошкільної освіти комунальної форми власності, що знаходяться на території Білогородської сільської ради
 11. Про безоплатне прийняття з балансу відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації майна Білогородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області, його передачу на баланс відділу освіти  Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області та подальшу передачу на баланс Білогородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області
 12. Про безоплатне прийняття з балансу відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації майна Білогородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області, його передачу на баланс відділу освіти  Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області та подальшу передачу на баланс Білогородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 13. Про безоплатне прийняття з балансу відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації майна Бобрицької загальноосвітньої школи І ступеня імені Петра Сидоровича Тимошенка Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області, його передачу на баланс відділу освіти  Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області та подальшу передачу на баланс Бобрицької загальноосвітньої школи І ступеня імені Петра Сидоровича Тимошенка Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 14. Про безоплатне прийняття з балансу відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації майна Гореницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області, його передачу на баланс відділу освіти  Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області та подальшу передачу на баланс Гореницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 15. Про безоплатне прийняття з балансу відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації майна Святопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області, його передачу на баланс відділу освіти  Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області та подальшу передачу на баланс Святопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області
 16. Про погодження надання в оренду комунальному підприємству «Спортивний клуб «АРТ СПОРТ» майна комунальної форми власності (нежитлові приміщення Білогородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області).
 17. Про погодження надання в оренду комунальному підприємству «Спортивний клуб «АРТ СПОРТ» майна комунальної форми власності (нежитлові приміщення Білогородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області).
 18. Про погодження надання в оренду комунальному закладу спеціалізованої мистецької освіти «Білогородська школа мистецтв» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області майна комунальної форми власності.
 19. Про продовження комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності.
 20. Про намір передачі майна комунальної форми власності в оренду (приміщення площею 20,9 будівлі Білогородської АЗПСМ).
 21. Про погодження надання в оренду фінансовому управлінню Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області майна комунальної форми власності.
 22. Про погодження надання в оренду відділу освіти Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області майна комунальної форми власності.
 23. Про придбання нежитлового приміщення у комунальну власність Білогородської територіальної громади.
 24. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Білогородської територіальної громади об’єктів житлового фонду розташованих в с. Стоянка.
 25. Про визначення органу приватизації житлового фонду, який перебуває у комунальній власності Білогородськоїї територіальної громади.
 26. Про внесення змін до рішення Бобрицької сільської ради №772-53-VII від 12.11.2020 року «Про передачу земельної ділянки під забудову (суперфіцій)».
 27. Про безоплатну передачу у власність ПрАТ «ДТЕК Київські Регіональні Електромережі» енергетичних об’єктів та надання дозволу на розроблення документації із землеустрою під розміщення трансформаторних підстанцій та ліній електропередач.
 28. Про створення відділу культури Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області та затвердження Положення про відділ культури Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 29. Про створення Комунального підприємства «Громадський захист» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 30. Про реорганізацію Комунального підприємства «Музичі» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області шляхом приєднання до Підприємства комунального господарства «Гореничі» Білогородської сільської ради Бучанського району.
 31. Про внесення змін та затвердження в новій редакції статуту Комунального підприємства «Спортивний клуб «АРТ СПОРТ» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 32. Про внесення змін та затвердження в новій редакції штатного розпису Комунального підприємства «Спортивний клуб «АРТ СПОРТ» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 33. Про збільшення статутного капіталу підприємтсва комунального господарства «Гореничі» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 34. Про збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Комбінат комунальних послуг с. Білогородка» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 35. Про встановлення додаткової доплати до заробітної плати працівникам відділу надання соціальних послуг та служби у справах дітей Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 36. Про преміювання жінок-працівників виконавчих органів Білогородської сільської ради з нагоди Міжнародного жіночого дня у березні 2021 року.
 37. Про виділення коштів на придбання автобусів для обслуговування мешканців територіальної громади Білогородської сільської ради.
 38. Про відзначення з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи.
 39. Про внесення змін до рішення Біогородської сільської ради VIII скликання від 20.11.2020 року № 9 «Про утворення старостинських округів Білогородської сільської ради».
 40. Про внесення змін до рішення Білогородськох сільської ради №30 «Про затвердження структури, загальної чисельності апарату виконавчого комітету ради на 2021 рік» від 9 грудня 2020 року.
 41. Про розгляд земельних питань.
 42. Різне.
Попередній

Розпорядження №47 про скликання чергової восьмої сесії

Наступний

Розпорядження №48 від 12.03.21 про внесення змін до розпорядження №22