widget will appear here

Білогородська сільська рада

Пропонуємо до вашої уваги рішення 10 сесії Білогородської сільської ради VIII скликання від 04 червня 2021 року:

 1. Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради VIII скликання від 24.12.2020 року №35 «Про сільський бюджет Білогородської сільської територіальної громади на 2021 рік».
 2. Про внесення змін до рішення VIII сесії VIII скликання №217 від 20.04.2021 року «Про відзначення ветеранів, вдів/вдівців та дітей Другої світової війни до Дня перемоги».
 3. Про внесення змін до Положення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Білогородської сільської ради.
 4. Про розробку Стратегії розвитку Білогородської територіальної громади на період 2022-2027 роки.
 5. Про внесення змін до рішення ІX сесії VIII скликання №281 від 21.05.2021 року «Про створення опорного закладу та його філії».
 6. Про внесення змін до відомостей про юридичну особу Комунальне підприємство «Управління соціальними об’єктами» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області. 
 7. Про створення спеціалізованої служби «Притулок для осіб, які постраждали від насильства «Довіра».
 8. Про створення при притулку мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
 9. Про затвердження проектно-кошторисної документації.
 10. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Поточний ремонт тротуару від вул. Перепелина, 27 до вул. Старо Житомирська 32 в с. Гнатівка Києво-Святошинського району Київської області».
 11. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво дренажних колодязів по вул. Польова №35, 64, 70-А, 136, 138 в с. Святопетрівське Києво-Святошинського району Київської області».
 12. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шкільна в с. Білогородка Києво-Святошинського району Київської області».
 13. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво тротуару та проїзду від вул. Володимирська до школи в с. Білогородка Києво-Святошинського району Київської області».
 14. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Пирогова в с. Білогородка Києво-Святошинського району Київської області».
 15. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво автобусних зупинок на примиканні вулиці Прорізна автомобільної дороги Т-10-12 Київ-Боярка при капітальному ремонті вулиці Прорізна в селі Святопетрівське Київської області».
Попередній

Таекван-До в Білогородці: атестація на черговий пояс для 300 спортсменів

Наступний

План Стратегічного розвитку Білогородської громади