widget will appear here

Білогородська сільська рада

Пропонуємо до вашої уваги рішення 9 сесії Білогородської сільської ради VIII скликання від 21 травня 2021 року:

 1. Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради VIII скликання від 24.12.2020 року №35 «Про сільський бюджет Білогородської сільської територіальної громади на 2021 рік».
 2. Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради №14 від 20 листопада 2020 року «Про утворення виконавчого комітету Білогородської сільської ради визначення його чисельності та затвердження персонального складу».
 3. Про внесення змін до Плану роботи Білогородської сільської ради на 2021 рік.
 4. Про затвердження зразків бланків документів Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 5. Про внесення змін та затвердження в новій редакції штатного розпису відділу культури Білогородської сільської ради.
 6. Про затвердження Положення про преміювання працівників відділу культури Білогородської сільської ради та працівників структурних підрозділів відділу на 2021 рік.
 7. Про затвердження передавального акту.
 8. Про намір передачі в оренду майна, що належить до комунальної власності та включення об’єкту до Переліку першого типу (вул.Музична, буд. 2б, с. Музичі).
 9. Про включення  до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Білогородської сільської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.
 10. Про затвердження примірних  договорів оренди майна комунальної власності Білогородської сільської ради.
 11. Про створення постійно діючої комісії з виявлення та прийняття майна у комунальну власність.
 12. Про внесення змін щодо відомостей про юридичну особу Комунальне підприємство «Інформаційно-рекламний центр «БІЛОСВІТ» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 13. Про призначення директора комунального підприємства «Комбінат комунальних послуг с. Білогородка».
 14. Про збільшення статутного капіталу Комунального підприємства «Комбінат комунальних послуг с. Білогородка» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 15. Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів місцевого бюджету, коштів комунальних підприємств, бюджетних установ та організацій Білогородської територіальної громади у 2021 році.
 16. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт тротуару вул.Пирогова до вул.Меліоративна в селі Білогородка Бучанського району Київської області».
 17. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Шкільна в селі Білогородка Бучанського району Київської області».
 18. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво тротуару та проїзду від вул. Володимирська до Білогородської ЗОШ №1 I-III ступенів село Білогородка Бучанського району Київської області».
 19. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво громадського скверу з дитячим майданчиком та комплексною зупинкою громадського транспорту по вул. Козацька в  с. Бобриця Київської області».
 20. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Реконструкція будівлі КЗ «Білогородський заклад дошкільної освіти «Барвінок» за адресою: вулиця Олександра Саєнка, 34а, село Білогородка Бучанський район, Київська область».
 21. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Польова в с.Святопетрівське Києво-Святошинського району Київської області».
 22. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт приміщень Білогородської сільської ради за адресою: вул. Володимирська, 33 с. Білогородка Бучанського району Київської області».
 23. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Реконструкція існуючого майданчика з улаштуванням штучного покриття для ігрових видів спорту та майданчика для тренажерів силових вправ на території стадіону по вулиці Садова, 8  село Гореничі Бучанського району Київської області».
 24. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво паркану Білогородської ЗОШ № 2 І-ІІІ ступенів по вулиці Володимирська, 96 село Білогородка Бучанського району Київської області».
 25. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт харчоблоку Білогородської ЗОШ № 1  І-ІІІ ступенів по вулиці Сосніних, 2 село Білогородка Бучанського району Київської області».
 26. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво майданчика з улаштуванням штучного покриття для ігрових видів спорту та майданчика для тренажерів силових вправ на території Музичанської ЗОШ  І-ІІІ ступенів по вулиці Музична, 2 село Музичі Бучанського району Київської області».
 27. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт з утеплення фасаду будівлі Білогородської ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів по вулиці Сосніних,2 село Білогородка Бучанського району Київської області».
 28. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт майданчика зони відпочинку на території КЗ «Святопетрівський ЗДО «Буратіно» по вулиці Володимирська, 1-А в селі Святопетрівське, Бучанського району Київської області». 
 29. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт внутрішніх мереж холодного водопостачання та каналізації на існуючому об’єкті «Святопетрівська загальноосвітня школа I-III ступенів по вулиці Центральна 138-А в селі Святопетрівське Бучанського району Київської області».
 30. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт туалетних кімнат на об’єкті КЗ «Гореницький ЗДО «Сонечко» по вулиці Гайдая, будинок 7, в селі Гореничі, Бучанського району Київської області».
 31. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво тротуару по вул. Теплична в с. Святопетрівське Києво-Святошинського району Київської області».
 32. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Теплична в с. Святопетрівське Києво-Святошинського району Київської області».
 33. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво тротуару по вул. Володимирська від будинку №38 до будинку 102 в с. Святопетрівське Києво-Святошинського району Київської області».
 34. Про  виділення коштів на проведення будівельних робіт.
 35. Про надання згоди на демонтаж та списання одноповерхової житлової споруди, що розташована за адресою с. Бобриця, вул. Шкільна, 4.
 36. Про створення інклюзивної групи у КЗ «Білогородський заклад дошкільної освіти «Барвінок» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 37. Про створення опорного закладу та його філії.
 38. Про реорганізацію Бобрицької загальноосвітньої школи I ступеня імені Петра Сидоровича Тимошенка Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області. 
 39. Про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу у ЗДО Білогородської сільської ради.
 40. Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області №704 від 31.07.2020 року «Про утворення управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Білогородської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області та відділу з питань надання адміністративних послуг управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Білогородської сільської ради та відділу державної реєстрації управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Білогородської сільської ради». 
 41. Про розгляд земельних питань.
Попередній

Оголошення про перереєстрацію громадян

Наступний

Житлові субсидії: що змінилося для українців