widget will appear here

Білогородська сільська рада

Різдвяний концерт 25 грудня 2017 року. 

Україна — одна з п’яти країн, де християни офіційно святкують Різдво двічі — 25 грудня і 7 січня. Рішення про додатковий вихідний депутати ухвалили цьогоріч, щоб «зрівняти» свята обох обрядів. Тому в будинку культури 25.12.17 відбувся святковий концерт. До якого залучились Білогородські артисти та члени церкви «Надія» та «Нове покоління» якы привытали дытей та їх батьків піснями, віршами, виставою та подарунками.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”55″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”147″ thumbnail_height=”115″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”32″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Попередній

В будинку культури с. Білогородки 23 грудня 2017 відбувся обласний турнір з гирьового спорту присвячений «Дню Святого Миколая».

Наступний

З Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!