widget will appear here

Білогородська сільська рада

Шановні мешканці Білогородської громади!

З метою запобігання поширенню на території Київської області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з 30 жовтня 2021 року на території Київщини діють обмеження «червоної зони».

Відповідне рішення прийнято під час позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27.10.2021 р.

На період «локдауну» доступ до Білогородської сільської ради та структурних підрозділів обмежується.

З 1 листопада 2021 р. приймання громадян посадовими особами, спеціалістами Білогородської сільської ради, Центру надання адміністративних послуг здійснюється виключно за попереднім записом. Контактна інформація та графіки приймання – в інфографіці нижче.

Для скорочення кількості контактів та дотримання карантинних норм у цей період Білогородський сільський голова Антон Овсієнко прийматиме громадян наступним чином:

  • по середах з 9.00 до 13.00 за попереднім записом за тел. +380989608150
  • по п’ятницях з 9.00 до 13.00 онлайн за допомогою платформи Google Meets

Порядок запису на онлайн-приймання:

  1. Заповнити Google-форму https://forms.gle/4D3D3VWSXJZNU6x77. Після реєстрації з вами зв’яжеться відповідальна особа та повідомить час.
  2. У призначений час перейти за посиланням meet.google.com/ium-qedk-orq у браузері або мобільному додатку та надіслати запит на приєднання до зустрічі.

Контактна інформація щодо запису на приймання громадян:

Звертаємо увагу, що приймання громадян посадовими особами та спеціалістами відділів і структурних підрозділів Білогородської сільської ради відбувається за умови:

  • наявності у всіх учасників (відвідувачів, користувачів), крім осіб, які не досягли 18 років, негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування установи),
  • документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях,
  • негативного результату тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу «Дія».

Підстава: постанова Кабінету міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» № 1236 від 09 грудня 2020 року.

Розпорядження №182 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території Білогородської сільської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS–CoV-2»

П Р О Т О К О Л  № 7 позачергового засідання комісії Білогородської сільської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Попередній

Обгрунтування по закупівлі UA-2021-10-25-015567-b

Наступний

Розпорядження № 183 про скликання чергової 16 сесії