widget will appear here

Білогородська сільська рада

БІЛОГОРОДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

21 липня 2020 року                     с. Білогородка                                             №206

Про проведення сесії Білогородської сільської ради

На виконання вимог ст. 46, ст. 59, ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України № 392 від 20 травня 2020 року «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОУШ-19, спричиненої коронавірусом SАRS-СоV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», розпорядження № 399 Києво-Святошинської районної державної адміністрації «Про застосування посилення протиепідемічних заходів на території Києво-Святошинського району Київської області» від 26 червня 2020 року, скликати п’ятдесят сьому сесію сьомого скликання Білогородської сільської ради 31 липня 2020 року о 18:00 год. з повісткою денною:

  1. Внесення змін до сільського бюджету на 2020 рік. Доповідач: сільський голова Зуєв М.А., голова постійної комісії ради з питань соціально-економічного і культурного розвитку та місцевого бюджету – С.Д.Дідковська
  1. Надання дозволів на розробку та затвердження детальних планів територій. Доповідач: спеціаліст-архітектор виконавчого комітету сільської ради Давиденко Я.М.
  1. Розгляд звернень та клопотань громадян та юридичних осіб. Доповідачі: Білогородський сільський голова М.А. Зуєв, спеціаліст- землевпорядник виконавчого комітету сільської ради Є.В.Дідковський
  1. Різне.

Сесію провести у приміщенні Білогородської сільської ради (с. Білогородка, вул. Володимирська, 33) у складі, необхідному для забезпечення роботи сесії:

  • Білогородського сільського голови;
  • секретаря Білогородської сільської ради;
  • депутатів Білогородської сільської ради;
  • представника КП «ІРЦ Білосвіт» для забезпечення дотримання вимог законодавства про гласність.

Білогородський сільський голова                                                             М. А. Зуєв

Попередній

ОГОЛОШЕННЯ про виявлення безхазяйного нерухомого майна

Наступний

Сальмонельоз. Як запобігти захворюванню