widget will appear here

Білогородська сільська рада

БІЛОГОРОДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

28 вересня 2020 року                         с. Білогородка                                                     №248

Про проведення позачергової сесії Білогородської сільської ради

На виконання вимог ст. 46, ст. 59, ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України № 641 від 22 липня 2020 року «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2», розпорядження № 399 Києво-Святошинської районної державної адміністрації «Про застосування посилення протиепідемічних заходів на території Києво-Святошинського району Київської області» від 26 червня 2020 року, скликати позачергову шістдесят першу сесію сьомого скликання Білогородської сільської ради 29 вересня 2020 року о 12:00 год. з повісткою денною:

  1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2020 рік, а саме: прийняття субвенції з державного бюджету для забезпечення діяльності виборчого процесу. Доповідачі: голова комісії ради з питань соціально-економічного і культурного розвитку та місцевого бюджету С.Д. Дідковська, Білогородський сільський голова М.А. Зуєв.

Сесію провести через відеоконференцію з використанням програмного продукту Z00М.

Білогородський сільський голова                                                                       М.А.Зуєв

Попередній

27 вересня 2020 року на стадіоні "Колос" відбудеться турнір з міні-футболу пам'яті Євгена ПЛІШКА серед футбольних команд Білгородської об'єднаної громади

Наступний

26 вересня 2020 року в селі Білогородка відбувся турнір з боксу на кубок КП "Спортивний клуб "АРТ СПОРТ".