widget will appear here

Білогородська сільська рада

БІЛОГОРОДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

06 жовтня 2020 року                            с. Білогородка                                         №253

Про проведення позачергової сесії Білогородської сільської ради

На виконання вимог ст. 46, ст. 59, ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України № 641 від 22 липня 2020 року «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2», розпорядження № 399 Києво-Святошинської районної державної адміністрації «Про застосування посилення протиепідемічних заходів на території Києво-Святошинського району Київської області» від 26 червня 2020 року, скликати позачергову шістдесят другу сесію сьомого скликання Білогородської сільської ради 07 жовтня 2020 року о 20:00 годині з повісткою денною:

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2020 рік., а саме: перерозподіл коштів, в тому числі за рахунок залишку коштів місцевого бюджету станом на 01.10.2020 року для фінансування капітального ремонту дорожнього покриття вулиць: Джерельна, Світанкова, Михайлівська, Миколаївська, Калинова, Набережна, Нова.

Доповідачі: голова комісії ради з питань соціально-економічного і культурного розвитку та місцевого бюджету С.Д. Дідковська, Білогородський сільський голова М.А. Зуєв.

Сесію провести через відеоконференцію з використанням програмного продукту Z00М.

Білогородський сільський голова М. А. Зуєв

Попередній

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території багатоквартирної житлової забудови по вул. Дивовижній в с. Шевченкове Києво-Святошинського району Київської області

Наступний

9 жовтня 2020 року з 10:00 до 15:00 години в амбулаторії с. Білогородка буде проводитися прийом з профілактики психічних захворювань, алкогольної та наркотичної залежності тощо...