widget will appear here

Білогородська сільська рада

БІЛОГОРОДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

30 жовтня 2020 року                   с. Білогородка                                               №275

Про проведення сесії Білогородської сільської ради

На виконання вимог ст. 46, ст. 59, ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України № 641 від 22 липня 2020 року «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2», розпорядження № 399 Києво-Святошинської районної державної адміністрації «Про застосування посилення протиепідемічних заходів на території Києво-Святошинського району Київської області» від 26 червня 2020 року, скликати шістдесят четверту сесію сьомого скликання Білогородської сільської ради 10 листопада 2020 року о 17:00 год. з повісткою денною:

  1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2020 рік. Доповідачі: голова комісії ради з питань соціально-економічного і культурного розвитку та місцевого бюджету С.Д. Дідковська, Білогородський сільський голова М.А. Зуєв.
  2. Розгляд звернень та клопотань громадян та юридичних осіб (затвердження проектів землеустрою). Доповідачі: спеціаліст-землевпорядник виконавчого комітету сільської ради Є.В.Дідковський.
  3. Різне.

Сесію провести у приміщенні Будинку культури с. Білогородка (с. Білогородка, вул. Володимирська, 60) у складі, необхідному для забезпечення роботи сесії:

– Білогородського сільського голови;
– секретаря Білогородської сільської ради;
– депутатів Білогородської сільської ради
– представника КП «ІРЦ Білосвіт» для забезпечення дотримання вимог законодавства про гласність.

Білогородський сільський голова                                                                    М. А. Зуєв

Попередній

У Пенсійному фонді України запроваджено новий онлайн сервіс – «Електронна трудова книжка»

Наступний

Інформація виконавчого комітету про призначення управителем багатоквартирного будинку по провулку Ювілейний № 5 – товариство з обмеженою відповідальністю «СІТІСЕРВІС ЮА».