widget will appear here
Понеділок, 24 Червня 2024

Білогородська сільська рада

БІЛОГОРОДСЬКЛ СІЛЬСЬКА РАДА
КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
12 березня 2020 року с.Білогородка № 60
Про запобігання поширенню на території Білогородської сільської ради коронавірусу COVID-19

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», керуючись Законом України «Про місцеві
самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID19», з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року, на виконання розпорядження № 185 від 12.03.2020 року Києво- Святошинської РДА, з метою запобігання поширенню на території Києво-Святошинського району Київської області коронавірусу COVID19:
1. Призупинити навчально-виховний процес у закладах дошкільної освіти, позашкільної освіти, не залежно від форм власності, з 12 березня до 03 квітня 2020 року включно.
2. На час проведення карантину (12.03.2020- 03.04.2020 р.) призупинити роботу базару с. Білогородка та проведення усіх масових заходів.
3. Призупинити роботу у всіх спортивних гуртках, групах, секціях КП «АртСпорт» с. Білогородка.
4. Рекомендувати закладам громадського харчування призупинити роботу на час карантину.
5. Рекомендувати настоятелям церков, розміщених на території Білогородської сільської ради, довести до відома парафіян щодо дотримання правил особистої гігієни в храмах та можливого обмеження відвідувань богослужінь на період карантину.
6. Проводити дезінфекційні заходи (вологі прибирання з використанням дезінфікуючих засобів) у приміщенні сільської ради, БК с. Білогородка, клубі с. Шевченкове, місцях спільного користування, закладах масового відвідування людей.
7. Розмістити інформацію щодо заходів запобігання поширення хвороби, проявів хвороби
8. КП «ККП с. Білогородка» організувати роботу із споживачами послуг через засоби електронного зв’язку.
9. З метою впровадження превентивних заходів, призупинити особистий прийом громадян Білогородським сільським головою та спеціалістами виконавчого комітету Білогородської сільської ради до 03.04.2020 року включно.
10. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Білогородський сільський голова  М. А. ЗУЄВ

Попередній

Розпорядження Києво-Святошинської РДА від 12 березня 2020 року "Про запобігання поширенню на території Києво-Святошинського району Київської області коронавірусу COVID-19"

Наступний

ОГОЛОШЕННЯ про проведення прийомів громадян, подання звернень, консультацій Білогородським сільським головою та спеціалістами виконавчого комітету Білогородської сільської ради