widget will appear here

Білогородська сільська рада

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
12 березня 2020 року                                                                                                         № 185
м. Київ
Про запобігання поширенню на території Києво-Святошинського району Київської області
коронавірусу COVID-19

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», керуючись статтею 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року, з метою запобігання поширенню на території Києво-Святошинського району Київської області коронавірусу COVID-19:

1. Призупинити освітній та навчальний процес у закладах загальної середньої, позашкільної освіти району з 12 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року включно.

2. Відділу освіти райдержадміністрації, відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації забезпечити:

2.1. Перенесення на інші терміни проведення масових, дозвільних, розважальних заходів та таких, що вимагають перевезення учасників освітнього і навчально-виховного процесу.

2.2. Проведення без участі глядачів (уболівальників) спортивних заходів у разі їх організації.

2.3. Проведення у закладах загальної середньої, позашкільної освіти, закладах і організаціях культури та спорту комплексних організаційних та протиепідемічних заходів, спрямованих на попередження поширення захворювань на коронавірус COVID-19.

2.4. Проведення дезінфекційних заходів (вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів у навчальних приміщеннях, аудиторіях, місцях спільного користування, кімнат відпочинку) у закладах загальної середньої, позашкільної освіти, закладах і організаціях культури та спорту.

3. Відділу освіти райдержадміністрації здійснити заходи щодо організації освітнього процесу з використанням можливостей інтернет-ресурсів та шляхом дистанційного навчання.

4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування району:

4.1. Призупинити навчально-виховний процес у закладах дошкільної освіти, позашкільної освіти з 12 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року включно.

4.2. Перенести на інші терміни проведення усіх масових, дозвільних, розважальних заходів.

4.3. Провести дезінфекційні заходи (вологе прибирання з використанням дезінфікуючих засобів у навчальних, виховних приміщеннях,  місцях спільного користування, кімнат відпочинку) у закладах дошкільної,  позашкільної освіти, закладів і організацій культури, закладах масового відвідування людей.

4.4. Провести інформаційно-просвітницьку роботу та комплексні протиепідемічні заходи, спрямовані на попередження поширення захворювань на коронавірус COVID-19.

5. Рекомендувати закладам охорони здоров’я Києво-Святошинського району Київської області комунальної форми власності забезпечити проведення інформаційно-просвітницької роботи щодо запобігання поширенню на території Києво-Святошинського районуКиївської області коронавірусу COVID-19.

6. Сектору інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю забезпечити висвітлення змісту цього розпорядження в установленому порядку.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно із розподілом обов’язків.

Виконувач обов’язки голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області                  

Артем Леонідович КОШИК

Попередній

Напередодні жіночого свята у Будинку культури відбувся святковий концерт «Мелодії весни»

Наступний

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 60 від 12 березня 2020 року "Про запобігання поширенню на території Білогородської сільської ради коронавірусу COVID-19"