widget will appear here
Понеділок, 20 Травня 2024

Білогородська сільська рада

БІЛОГОРОДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

02 липня 2020 року                 с. Білогородка                                       № 189

Про внесення змін до розпорядження
в.о. Білогородського сільського голови
№ 181 від 22.06.2020 року
«Про проведення сесії Білогородської сільської ради»

Керуючись частиною 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у відповідності до вимог, передбачених Постановою Кабінету Міністрів України № 392 від 20 травня 2020 року «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS- СоV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» щодо заборони на період дії карантину проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів з кількістю учасників більше ніж 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, розпорядженням № 399 Києво Святошинської районної державної адміністрації «Про застосування посилення протиепідемічних заходів на території Києво- Святошинського району Київської області» від 26 червня 2020 року:

  1. Внести зміни до розпорядження в.о. Білогородського сільського голови № 181 від 22.06.2020 року «Про проведення сесії Білогородської сільської ради», доповнивши його пунктом 6 наступного змісту:

«6. Сесію провести у приміщенні Білогородської сільської ради (с. Білогородка, вул. Володимирська, 33) у складі, необхідному для забезпечення роботи сесії:

Білогородського сільського голови;

секретаря Білогородської сільської ради;

депутатів Білогородської сільської ради;

представника КП «ІРЦ Білосвіт» для забезпечення дотримання вимог законодавства про гласність.»

Білогородський сільський голова                                                                      М. Зуєв

Попередній

РІШЕННЯ № 68 від  25 червня 2020 року про погодження режиму роботи «Еаsj Ваг»

Наступний

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №190 від 2 липня 2020 року про застосування посилення протиепідемічних заходів на території Білогородської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області