widget will appear here

Білогородська сільська рада

БІЛОГОРОДСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
КИЄВО СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

19 листопада 2018 року                с. Білогородка                              №210

 

Про проведення чергової сесії
Білогородської сільської ради

На виконання вимог ст. 46, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати тридцять другу чергову сесію сьомого скликання Білогородської сільської ради ЗО листопада 2018 року о 19:00 год з повісткою денною:

  1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік. Доповідач: сільський голова Зуєв М.А., головний бухгалтер Ткаченко Н.В.
  2. Про внесення змін до цільових програм сільської ради. Доповідач: голова постійної комісії ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту та соціального захисту населення Ткаченко Я.М.
  3. Про внесення змін до штатного розкладу КП «АртСпорт» та «Білосвіт». Доповідач: голова постійної комісії ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту та соціального захисту населення Ткаченко Я.М.
  4. Про Туристичні кластери. Доповідач: голова постійної комісії ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту та соціального захисту населення Ткаченко Я.М.
  5. Надання дозволів на розробку та затвердження детальних планів територій сіл Білогородка та Шевченкове. Доповідач: архітектор виконавчого комітету сільської ради Давиденко Я.М.
  6. Розгляд звернень та клопотань громадян та юридичних осібДоповідач: спеціаліст-землевпорядник виконавчого комітету сільської ради Дідковський Є.В.
  7. Різне.

 

Сесію провести у приміщенні Білогородської сільської ради (с. Білогородка, вул. Володимирська, 33)

 

 

Білогородський сільський голова                                             Зуєв М. А

 

Попередній

Графiк проведення особистого прийому громадян керівництвом головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

Наступний

Білогородська сільська рада повідомляє про наміри Комунального підприємства «ККП с. Білогородка»  - збільшити тарифи з утримання будинків та прибудинкової території, водопостачання та водовідведення з 01.01.2019 року.