widget will appear here
Понеділок, 20 Травня 2024

Білогородська сільська рада

Рятувальники Бучанського районного управління ДСНС у Київській області провели пожежно-профілактичне відпрацювання на території с. Гореничі Білогородської сільської ради.

Основною метою заходу, що відбувся вчора, 30 вересня, було попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

Акцентом відпрацювання стали причини виникнення пожеж у помешканнях та необхідність проведення запобіжних заходів, спрямованих на недопущення вогневих випадків через несправність електрообігрівальних приладів та пічного опалення.

Рятувальники нагадали мешканцям населеного пункту, що в більшості випадків пожежі виникають через людський фактор, а саме через халатність з боку громадян. Тому й проводяться такі рейди.

Також фахівці ДСНС порадили місцевим мешканцям не спалювати сміття та суху траву на присадибних ділянках.

Окрім того, під час бесід громадянам було доведено статистику та основні причини виникнення пожеж, а також роз’яснено як діяти при виникненні загорання в будинку.

Наприкінці зустрічі вогнеборці вручили місцевим жителям тематичні листівки на протипожежну тематику та побажали дотримуватися правил особистої безпеки задля запобігання виникнення надзвичайних ситуацій.

Бучанське РУ ГУ ДСНС України у Київській області

Попередній

Розпорядження № 166 про перенесення чергової 15 сесії

Наступний

Рішення №137 виконавчого комітету Білогородської сільської ради