widget will appear here
Понеділок, 24 Червня 2024

Білогородська сільська рада

Білогородська сільська територіальна громада щиро дякує громаді муніципалітету Ломен (Німеччина) за гуманітарну допомогу та підтримку в проекті «Сади Перемоги». У цій програмі мешканці наших сіл беруть активну та дієву участь. 

Навіть ті, у кого на ділянках завжди були лише газонна трава та клумби, цього року зорали землю та зробили грядки для овочевих культур. 

Громада Ломена передала до Білогородської громади насіння шпинату, петрушки, укропу, пастернаку, редису, буряку, гороху, квасолі стручкової та спаржевої, помідорів, огірків, кукурудзи, пекінської капусти, цибулі, баклажанів. 

Загалом це 243 пакетики насіння, яке було розподілено між мешканцями наших сіл. Віримо, що вже зовсім скоро сьогоднішні паростки дадуть гарний врожай, і це буде гарна підтримка мешканців у складний економічний період та в разі загрози продовольчої кризи.  

Білогородська громада та громада муніципалітету Ломен планують подальший розвиток партнерства. Наразі до підписання готується меморандум щодо співпраці, а депутати Білогородської сільської ради 20 травня одноголосно прийняли рішення «Про наміри щодо співпраці між громадами Ломен (Німеччина) та Білогородською сільською територіальною громадою (Україна)». 

Детальніше про проект «Сади Перемоги»: https://sadyperemohy.org/ 

Попередній

Як убезпечити себе від вибухонебезпечних предметів (ВІДЕО)

Наступний

конкурс грантів для мікропідприємців. можна отримати до 4500 євро.