widget will appear here

Білогородська сільська рада

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Білогородської сільської територіальної громади за І півріччя 2021 року.
 2. Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради VIII скликання від 24.12.2020 року №35 «Про сільський бюджет Білогородської сільської територіальної громади на 2021 рік».
 3. Про затвердження протоколу комісії з використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від 06 липня 2021 року № 1.
 4. Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради №30 «Про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату ради та виконавчих органів Білогородської сільської ради» від 9 грудня 2020 року.
 5. Про затвердження Плану заходів з підготовки та проведення свята Івана Купала на території Білогородської сільської ради.
 6. Про затвердження Положення про відділ контролю за додержанням законодавства про працю, оподаткування та благоустрою Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 7. Про внесення змін та затвердження в новій редакції штатного розпису відділу культури Білогородської сільської ради.
 8. Про внесення змін та затвердження в новій редакції штатних розписів закладів культури Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області на 2021 рік.
 9. Про внесення змін та затвердження штатного розпису комунального підприємства «РЕКЛАМА-БІЛОСВІТ» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 10. Про внесення змін та затвердження штатного розпису комунального підприємства «Комбінат комунальних послуг с. Білогородка» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 11. Про внесення змін та затвердження штатного розпису комунального підприємства «Громадський захист» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 12. Про збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Громадський захист» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 13. Про збільшення статутного капіталу підприємтсва комунального господарства «Гореничі» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 14. Про зміну розміру статутного капіталу Комунального підприємства «Спортивний клуб «АРТ СПОРТ» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 15. Про звільнення директора комунального підприємства «Музичі»  Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 16. Про призначення директора Комунального закладу Гореницький Центр фізичного здоров’я населення «ГОРЕНИЧІ-СПОРТ» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 17. Про преміювання працівників виконавчого апарату Білогородської сільської ради з нагоди Дня Конституції України у липні 2021 року.
 18. Про преміювання працівників виконавчого апарату Білогородської сільської ради з нагоди Дня Незалежності України у серпні 2021 року.
 19. Про преміювання працівників структурних підрозділів Білогородської сільської ради з нагоди Дня Конституції України у липні 2021 року.
 20. Про преміювання працівників структурних підрозділів Білогородської сільської ради з нагоди Дня Незалежності України у серпні 2021 року.
 21. Про надання дозволу на передачу у користування транспортних засобів.
 22. Про здійснення заходів з інвентаризації та упорядкування використання рекламоносіїв зовнішньої реклами розміщених на території Білогородської сільської ради.
 23. Про наміри передачі в оренду майна, що належить до комунальної власності та включення об’єкту до Переліку першого типу (с. Гореничі, вул.Нова, 3, загальною площею 16,1 м2).
 24. Про наміри передачі в оренду майна, що належить до комунальної власності та включення об’єкту до Переліку першого типу (вул.Володимирська, буд.17, с. Білогородка).
 25. Про затвердження Положення про конкурсний відбір виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавців земельних торгів на конкурентних засадах.
 26. Про затвердження Положення про порядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна на території Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 27. Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо встановлення і зміни меж      с. Стоянка Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 28. Про прийняття на баланс Білогородської сільської ради газових мереж з подальшою передачею їх у господарське відання Акціонерному Товариству «Оператор газорозподільної системи «Київоблгаз».
 29. Про безоплатну передачу майна Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області на баланс відділу культури Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області. 
 30. Про затвердження Передавального акту Гореницької сільської ради.
 31. Про надання  підприємству комунального господарства «Гореничі» Білогородської сільської ради земельної ділянки в користування для будівництва та експлуатації освітнього комплексу.
 32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Білогородка Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Бобриця Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Гнатівка Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області. 
 35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Гореничі Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 36. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Лука Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 37. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Музичі Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 38. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Неграші Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 39. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Стоянка Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 40. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Шевченкове Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 41. Про не встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів та податкових пільг на 2022 рік.
 42. Про встановлення ставок із сплати єдиного податку для платників єдиного податку першої та другої груп на 2022 рік.
  Ставки єдиного податку для платників єдиного податку першої та другої груп
 43. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік.
  Ставки  на сплату земельного податку на 2022 рік
 44. Про встановлення туристичного збору на території Білогородської сільської ради на 2022 рік.
  Ставки туристичного збору та перелік пільг
 45. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території села Білогородка Білогородської сільської ради на 2022 рік.
  Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки Білогородка
 46. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території села Бобриця Білогородської сільської ради на 2022 рік.
  Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки Бобриця
 47. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території села Гнатівка Білогородської сільської ради на 2022 рік.
  Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки Гнатівка
 48. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території села Гореничі Білогородської сільської ради на 2022 рік.
  Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки Горенычі
 49. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території села Лука Білогородської сільської ради на 2022 рік.
  Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки Лука
 50. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території села Музичі Білогородської сільської ради на 2022 рік.
  Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки Музичі
 51. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території села Неграші Білогородської сільської ради на 2022 рік.
  Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки Неграші
 52. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території села Святопетрівське Білогородської сільської ради на 2022 рік.
  Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки Святопетрівське
 53. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території села Стоянка Білогородської сільської ради на 2022 рік.
  Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки Стоянка
 54. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території села Шевченкове Білогородської сільської ради на 2022 рік.
  Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки Шевченкове
 55. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт Клубу по вул. Шевченка 23-а в селі Неграші Бучанського району Київської області».
 56. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Встановлення ігрового майданчику на об’єкті «Білогородська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів» по вулиці Володимирська, 96 село Білогородка Бучанського району Київської області».
 57. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття  по вул. Джерельна від будинку № 12 до будинку № 92 в с. Білогородка, Києво-Святошинського район, Київської області». 
 58. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Героя Печеного від будинку № 66 до закінчення вулиці в                               с. Білогородка Києво-Святошинського району, Київської області».
 59. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Виноградна  від  вул. Прип’ятська до будинку № 50 в                                         с. Білогородка, Києво-Святошинського району, Київської області». 
 60. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Миколаївська   від  вул. Прип’ятська до будинку № 6 в                                      с. Білогородка, Києво-Святошинського району, Київської області». 
 61. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття проїзду від вул. Джерельна до вул. Героя Печеного в с. Білогородка, Києво-Святошинського район, Київської області». 
 62. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво тротуару по вул. Володимирська від будинку №116 до школи № 2 в с. Білогородка, Київо-Сятошинського району, Київської області».
 63. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Поточний ремонт тротуару від вул. Пирогова до вул. Меліоративна в с. Білогородка, Києво-Святошинського району, Київської області». 
 64. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво тротуару по вул. Польова від вул. Білогородська до провулку Травневий в с. Святопетрівське, Києво-Сятошинського району,Київської області».
 65. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво тротуару по вул. Шевченка від вул. Героїв Дніпра до вул. Ярослава Мудрого в с. Святопетрівське, Києво-Сятошинського району, Київської області».
 66. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт спортивного майданчика в районі вулиці Центральна, 140 в с. Святопетрівське, Києво-Сятошинського району, Київської області».
 67. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво тротуару по вул. Богдана Хмельницького від провулку Травневий до провулку Радужний в с.Святопетрівське Києво-Святошинського району Київської області».
 68.  Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. по вул. Центральна, 138-А в с. Святопетрівське Києво-Святошинського району Київської області».
 69. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт даху житлового будинку №3Б по вул. 21 км Житомирського шоссе с. Стоянка, Києво-Сятошинського району, Київської області».
 70. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Аварійно відновлювальні роботи (реконструкція) господарсько побутової каналізації від буд.2 до буд.8 по вул. Цвіткової в с. Гореничі, Києво-Сятошинського району, Київської області».
 71. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт даху житлового будинку №5 по вул. Антонова в с. Гореничі, Києво-Сятошинського району, Київської області».
 72. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт даху житлового будинку №14 по вул. Гайдая в с. Гореничі, Києво-Сятошинського району, Київської області».
 73. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво мережі вуличного освітлення з використанням світлодіодних світильників на об’єкті «Білогородська ЗОШ №2 I-III ступенів» по вулиці Володимирська, 96 село Білогородка Бучанського району Київської області».
 74. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво мережі вуличного освітлення з використанням світлодіодних світильників на об’єкті «Музичанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» в с. Музичі Бучанського району Київської області».
 75. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт харчоблоку Гореницької ЗОШ І-ІІІ ступенів по вулиці Соборна, 150, в селі Гореничі Бучанського району Київської області ».
 76. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт сходових клітин і коридорів І та ІІ поверхів Святопетрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів по вулиці Центральна, 138-А в селі Святопетрівське Бучанського району Київської області».
 77. Про виділення коштів на проектно-кошторисну документацію.
 78. Про  виділення коштів на проведення будівельних робіт.
 79. Земельні питання

Секретар ради                                                                                       Михайло ГАПИЧ

Попередній

Опалювальний період: правила підготовки теплових господарств

Наступний

Конкурс на заміщення вакантної посади директора Святопетрівської ЗОШ