widget will appear here

Білогородська сільська рада

№ 409. Про затвердження Прогнозу бюджету Білогородської сільської територіальної громади Бучанського району Київської області на 2022 – 2024 роки.

№ 410. Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради VIII скликання від 24.12.2020 року №35 «Про сільський бюджет Білогородської сільської територіальної громади на 2021 рік».

№ 411. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Білогородської сільської ради на 2021 рік.

№ 412. Про внесення змін до Програми поводження з твердими побутовими відходами Білогородської сільської ради на 2021 – 2027 роки.

№ 413. Про внесення змін до Програми «Громадський бюджет» на 2021 – 2027 роки.

№ 414. Про внесення змін до Програми розвитку територій природно-заповідного фонду Білогородської сільської ради на 2021-2027 роки.

№ 415. Про внесення змін до Програми розвитку туризму Білогородської сільської ради на 2021-2027 роки.

№ 416. Про внесення змін до Програми «Зручний громадський транспорт» Білогородської сільської ради на 2021-2027 роки.

№ 417. Про внесення змін до Програми підвищення безпеки пішоходів та велосипедистів Білогородської сільської ради на 2021-2027 роки.

№ 418. Про внесення змін до Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Білогородської сільської ради на 2021 – 2027 роки

№ 419. Про внесення змін до Положення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Білогородської сільської ради.

№ 420. Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради №14 від 20 листопада 2020 року «Про утворення виконавчого комітету Білогородської сільської ради визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

№ 421. № 421. Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради №30 «Про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату ради та виконавчих органів Білогородської сільської ради» від 9 грудня 2020 року.

№ 422. Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради № 98 «Про затвердження старости Святопетрівського старостинського округу» від 05 січня 2021 року.

№ 423. Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради VIII скликання від 09.07.2021 року №323 «Про надання дозволу на передачу у користування транспортних засобів».

№ 424. Про відзначення з нагоди Дня села Музичі.

№ 425. Про відзначення з нагоди Днів сіл, які входять до Гореницького старостинського округу.

№ 426. Про відзначення з нагоди Дня села Неграші.

№ 427. Про відзначення з нагоди Дня села Бобриця.

№ 428. Про відзначення з нагоди Дня підприємця.

№ 429. Про затвердження цільової програми «Оснащення вузлами комерційного обліку холодної води та теплової енергії багатоквартирних будинків та будівель комунальної власності у Білогородській сільській територіальній громаді  на 2021-2022 роки».

№ 430. Про затвердження положення про умови і розміри оплати праці керівників та працівників комунальних підприємств, що знаходяться у власності Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

№ 431. Про затвердження Передавального акту комісії з реорганізації (перетворення) Комунального підприємства «Управління соціальними об’єктами» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

№ 432. Про затвердження мережі закладів освіти Білогородської сільської ради та штатних одиниць на 2021-2022 навчальний рік.

№ 433. Про внесення змін та затвердження штатного розпису фінансового управління Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

№ 434. Про внесення змін та затвердження штатного розпису відділу освіти Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

№ 435. Про затвердження штатних розписів закладів дошкільної освіти Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області на 2021-2022 навчальний рік.

№ 436. Про затвердження штатних розписів закладів освіти Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області на 2021-2022 навчальний рік.

№ 437. Про внесення змін та затвердження штатного розпису клубу с. Шевченкове Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

№ 438. Про внесення змін та затвердження штатного розпису Гореницького центру фізичного здоров’я населення «ГОРЕНИЧІ-СПОРТ» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

№ 439. Про внесення змін та затвердження штатного розпису Комунального підприємства «Спортивний клуб «АРТ СПОРТ» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

№ 440. Про внесення змін та затвердження штатного розпису комунального підприємства «Громадський захист» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

№ 441. Про затвердження штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

№ 442. Про затвердження штатного розпису Комунального закладу «Центр соціальних служб» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області»

№ 443. Про збільшення статутного капіталу комунального підприємства «РЕКЛАМА-БІЛОСВІТ» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

№ 444. Про збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Комбінат комунальних послуг с. Білогородка» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

№ 445. Про збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Громадський захист» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

№ 446. Про збільшення статутного капіталу Гореницького центру фізичного здоров’я населення «ГОРЕНИЧІ-СПОРТ» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

№ 447. Про збільшення статутного капіталу підприємтсва комунального господарства «Гореничі» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області

№ 448.Про внесення змін до відомостей про юридичну особу Комунальний заклад «Святопетрівський центр соціальної підтримки дітей та сімей» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

№ 449. Про звільнення директора підприємства комунального господарства «Гореничі» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

№ 450. Про призначення директора підприємства комунального господарства «Гореничі» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

№ 451. Про передачу в оренду майна, що належить до комунальної власності та включення об’єкту до Переліку першого типу (с. Білогородка, вул. Володимирська, 17, загальною площею 32,0м2 ).

№ 452. Про передачу в оренду майна, що належить до комунальної власності та включення об’єкту до Переліку першого типу (с. Білогородка, вул. Володимирська, 17, загальною площею 11. 8 м2.)

№ 453. Про надання згоди та прийняття майна з приватної власності фізичної особи-підприємця Погибенка Г.Г. у комунальну власність Білогородської територіальної громади.

№ 454. Про надання згоди на безоплатне прийняття з державної власності у комунальну власність Білогородської територіальної громади об’єкту нерухомого майна.

№ 455. Про уповноваження виконавчого комітету Білогородської сільської ради на проведення конкурсу з визначення управителя багатоквартирних будинків Білогородської сільської територіальної громади.

№ 456. Про передачу зовнішніх мереж газопостачання розміщених в с.Бобриця Акціонерному товариству «Київоблгаз» на праві господарського відання, для обслуговування та належної експлуатації.

№ 457. Про передачу зовнішніх мереж газопостачання розміщених по вул. Гайдая в с. Гореничі Акціонерному товариству «Київоблгаз» на праві господарського відання, для обслуговування та належної експлуатації.

№ 458. Про передачу зовнішніх мереж газопостачання розміщених по вул. Яблунева в с. Гореничі Акціонерному товариству «Київоблгаз» на праві господарського відання, для обслуговування та належної експлуатації.

№ 459.Про призупинення експлуатації нежитлового приміщення.

№ 460. Про погодження створення об’єкту природно-заповідного фонду.

№ 461. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Реконструкція ЗОШ I-III ступенів по вул. Соборна, 150, с. Гореничі, Києво-Святошинського району, Київської області».

№ 462. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Поточний середній ремонт дорожнього покриття по вул. Незалежності (від вул. Київська до вул. Підлісна окремими ділянками) в с.Гореничі Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області».

№ 463. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Сергіївська (від вул. Михайлівська до вул. Святкова) в с. Білогородка Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області».

№ 464. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Слов’янська в с. Білогородка Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області».

№ 465. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Торгівельна в с. Гнатівка Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області».

№ 466. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Янтарна в с. Святопетрівське Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області».

№ 467. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Електриків (від вул. Соборна до вул. Перемоги) в с. Гнатівка Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області».

№ 468. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Героя Печеного (від вул. Джерельна до буд. № 36) в с. Шевченкове Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області».

№ 469. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво зупинок громадського транспорту по вул. Володимирська (біля амбулаторії загальної практики сімейної медицини) в с. Білогородка Бучанського району Київської області».

№ 470. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Нове будівництво каналізаційної насосної станції з колектором по вулиці Шкільна в селі Білогородка Києво-Святошинського району Київської області».

№ 471. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дороги по вул. Осіння від вул. Володимирська до автошляху Р-04 в  с. Білогородка, Києво-Святошинського району Київської області».

№ 472. Про затвердження проектної документації по проекту «Капітальний ремонт дороги по вул. Балістична ( від вул. Київська до вул. Б. Хмельницького) в с. Гореничі Київської області» з урахуванням коригування.

№ 473. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шкільна в с. Білогородка Києво-Святошинського району  Київської області» з урахуванням коригування.

№ 474. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт майданчика зони відпочинку на території КЗ «Святопетрівський ЗДО «Буратіно» по вулиці Володимирська, 1-А в селі Святопетрівське, Бучанського району Київської області» з урахуванням коригування.

№ 475. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту Капітальний ремонт клубу по вул. Шевченка 23-а, в селі Неграші Бучанського району Київської області.

№ 476. Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради VIII скликання від 27 липня 2021 року № 396 «Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво системи пожежної сигналізації та системи оповіщення на існуючому об’єкті «Музичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» по вулиці Музична, 2 село Музичі Бучанського району Київської області».

№ 477. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Реконструкція газової котельні за адресою: вулиця Гайдая,7 село Гореничі Білогородської сільської ради Бучанського району».

№ 478. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво зовнішніх мереж каналізування по вулицям Садова, Шкільна, Набережна в с. Бобриця, Бучанського району Київської області».

№ 479. Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної  документації «Реконструкція ЗОШ I-III ступенів по вул. Соборна, 150, с. Гореничі, Києво-Святошинського району, Київської області».

№ 480. Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної  документації «Будівництво дитячого садка-школи І ступеня на 180 учнів за адресою село Бобриця, вул. Шкільна,6 Києво-Святошинського району Київської області».

№ 481. Про  виділення коштів на проведення будівельних робіт.

№ 482. Про затвердження положення про обласний олімпійський урок (в рамках олімпійського тижня).

№ 483. Про надання дозволу на розробку детального плану територій.

№ 483/01 Про надання дозволу на розроблення детального плану території Білогородської сільської ради гр. Ларченку О.К.

№483/02 Про надання дозволу на розроблення детального плану території Білогородської сільської ради гр. Зражевському А.В.

№483/03 Про надання дозволу на розроблення детального плану території у с.Шевченкове Білогородської сільської ради гр. Когану А.Д.

№483/04 Про надання дозволу на розроблення детального плану території Білогородської сільської ради гр. Євтягіній І.М., гр. Євтягіну С.Ф., Ускову А.В.

№483/05 Про надання дозволу на розроблення детального плану території Білогородської сільської ради гр. Євтягіній І.М.

№493/06 Про надання дозволу на розроблення детального плану території у с. Білогородка Білогородської сільської ради гр. Маліновській М.С.

№483/07 Про надання дозволу на розроблення детального плану території у с. Гореничі Білогородської сільської ради гр. Рокицькій Л.Р.

№483/08 Про надання дозволу на розроблення детального плану території гр. Герасименку С.Л.

№ 484. Про відмову у наданні дозволу на розробку детального плану територій. За заявою: Рева О.В.

№ 485. Про затвердження детального плану територій. За заявою АТ «ЗНВКІФ «ЄВРОДІМ»

№ 486. Про затвердження детального плану територій. За заявою: Голяка Д.А.

№ 487. Про відмову у затвердженні детального плану територій. За заявою ТОВ «БАЛТІК РЕФРІДЖЕРЕЙТІНГ ГРУП»,

№ 488. Про відмову у затвердженні детального плану територій. За заявою Бучанської районної державної адміністрації Київської області.

№ 489. Про відмову у наданні дозволу на внесення змін до детального плану територій. За заявою Сангулія В.О.

№ 490. Про відмову у наданні дозволу на внесення змін до детального плану територій. За заявою Скрипняк А.Є.

№ 491. Про відмову у наданні дозволу на внесення змін до детального плану територій. За заявою Руденко О.Л.

№ 492. Про присвоєння назв новоутвореним вулицям  (об’єктам). За заявою ТОВ «ГРЮНОВІЗЕ» (вул. Князів Корецьких с. Білогородка)

№ 493. Про присвоєння назв новоутвореним вулицям  (об’єктам). За заявою Ларченко О.О.(вул. Зарічна с. Стоянка)

№ 494. Про розгляд земельних питань.

Попередній

Результати поіменного голосування чергової 14 сесії Білогородської сільської ради

Наступний

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки