widget will appear here

Білогородська сільська рада

 1. Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради VIII скликання від 24.12.2020 року №35 «Про сільський бюджет Білогородської сільської територіальної громади на 2021 рік».
 2. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств територіальної громади Білогородської сільської ради на 2021-2027 роки затвердженої рішенням Білогородської сільської ради VIII скликання від 24 грудня 2020 року № 49.
 3. Про внесення змін до Плану роботи Білогородської сільської ради на 2021 рік.
 4. Про затвердження Передавального акту комісії з реорганізації Комунального підприємства «Музичі» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 5. Про створення структурного підрозділу «Комплексний музей» відділу культури Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 6. Про внесення змін до Положення про відділ культури Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області затвердженого рішенням Білогородської сільської ради VIII скликання від 04 березня 2021 року № 178.
 7. Про зміну розміру статутного капіталу Комунального підприємства «Святопетрівське» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
 8. Про затвердження графіку проведення Днів сіл на території Білогородської територіальної громади. 
 9. Про відзначення з нагоди Дня села Святопетрівське .
 10. Про відзначення з нагоди Дня села Білогородки.
 11. Про надання згоди на демонтаж та списання нежитлової споруди (погріба), що розташована за адресою: село Святопетрівське, вул. Центральна, 138-А.
 12. Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради VIII скликання від 09 липня 2021 року №377 «Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт харчоблоку Гореницької ЗОШ І-ІІІ ступенів по вулиці Соборна, 150, в селі Гореничі Бучанського району Київської області».
 13. Про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної  документації «Будівництво мережі господарсько-питного водопостачання по вул. Лесі Українки від вул. Теплична до вул. Шевченка в с. Лука Києво-Святошинського району Київської області».
 14. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт доріжок на території Гореницької ЗОШ І-ІІІ ступенів» по вулиці Соборна, 150 село Гореничі Бучанського району Київської області».
 15. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво системи пожежної сигналізації та системи оповіщення на існуючому об’єкті «Музичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» по вулиці Музична, 2 село Музичі Бучанського району Київської області».
 16. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт тротуару від вул. Соборна до вул. Гайдая в с. Гореничі Києво-Святошинського району Київської області».
 1. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шкільна в с. Святопетрівське Києво-Сятошинського району Київської області».
 2.  Про затвердження кошторисної документації по проекту «Будівництво дренажних колодязів по вул. Березова в с. Білогородка Києво-Святошинського району Київської області».
 3.  Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Будівництво водовідвідного лотка по вул. Київська в с. Білогородка Києво-Святошинського району Київської області».
 4.  Про виділення коштів на проектно-кошторисну документацію.
Попередній

Оголошення про громадські слухання

Наступний

Рішення №104 виконавчого комітету від 03.08.2021