widget will appear here

Білогородська сільська рада

495. Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради VIII скликання від 24.12.2020 року №35 «Про сільський бюджет Білогородської сільської територіальної громади на 2021 рік».

496. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Білогородської сільської ради на 2021 рік.

497. Про визначення орієнтовних строків проведення звітів депутатами Білогородської сільської ради VIII скликання.

498. Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради VIII скликання № 11 від 20 листопада 2020 року «Про обрання голів та затвердження персонального складу постійних комісій Білогородської сільської ради».

499. Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради VIII скликання № 12 від 20 листопада 2020 року «Про закріплення депутатів Білогородської сільської ради за територіальними виборчими округами».

500. Про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради №30 «Про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату ради та виконавчих органів Білогородської сільської ради» від 9 грудня 2020 року.

501. Про внесення змін до Положення про матеріальне заохочення спортсменів та їх тренерів з видів спорту територіальної громади Білогородської сільської ради переможцям та призерам офіційних міжнародних, всеукраїнських і обласних змагань та спортсменам, які виконали спортивні розряди, передбачені Єдиною спортивною класифікацією України.

502. Про внесення змін до Положення та структури фінансового управління Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області та затвердження їх в новій редакції.

503. Про затвердження Програми забезпечення виконання рішень суду про стягнення коштів місцевого бюджету на 2021-2022 роки.

504. Про відзначення з нагоди Дня захисників і захисниць України.

505. Про надання Департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації земельної ділянки в користування для будівництва дошкільного навчального закладу.

506. Про ініціювання передачі майна з державної у комунальну власність.

507. Про затвердження Передавального акту Бобрицької сільської ради.

508. Про затвердження Передавального акту виконавчого комітету Бобрицької сільської ради.

509. Про передачу в оренду майна, що належить до комунальної власності та включення об’єкту до Переліку першого типу (с. Музичі, вул. Музична, 2-б, загальною площею орієнтовно 40,3 м2) .

510. Про внесення змін до Статутів підприємств, установ та організацій, засновником яких є Білогородська сільська рада Бучанського району Київської області.

511. Про збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Комбінат комунальних послуг с. Білогородка» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

512. Про зменшення статутного капіталу Комунального підприємства “БОБРИЦЯ” Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

513. Про внесення змін та затвердження в новій редакції статуту Комунального закладу «Центр соціальних служб» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області».

514. Про внесення змін та затвердження штатного розпису Комунального підприємства «Спортивний клуб «АРТ СПОРТ» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області на 2021 рік.

515. Про внесення змін та затвердження штатного розпису Комунального підприємства «РЕКЛАМА-БІЛОСВІТ» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області на 2021 рік.

516. Про внесення змін та затвердження штатного розпису Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області на 2021 рік.

517. Про внесення змін та затвердження штатних розписів закладів культури Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області на 2021 рік.

518. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт опалювальної системи Святопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня, вул. Центральна, 138-А, с. Святопетрівське, Бучанського району Київської області».

519. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт підвального приміщення Святопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня, вул. Центральна, 138-А, с. Святопетрівське, Бучанського району Київської області».

520. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт спортивної зали та роздягалень Святопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня, вул. Центральна, 138-А, с. Святопетрівське, Бучанського району Київської області».

521. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт обідньої зали Опорний заклад освіти «Білогородський заклад загальної середньої освіти №1», по вулиці Сосніних,2 село Білогородка Бучанського району Київської області.

522. Про затвердження проектної документації по проекту «Капітальний ремонт харчоблоку Білогородської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №1» по вулиці Сосніних, 2 село Білогородка Бучанського району Київської області» з урахуванням коригування.

523. Про затвердження проектної документації по проекту «Будівництво паркану Білогородської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів по вулиці Володимирська, 96 село Білогородка Бучанського району Київської області» з урахуванням коригування.

524. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт майданчика зони відпочинку на території КЗ «Святопетрівський ЗДО «Буратіно» по вулиці Володимирська, 1-А в селі Святопетрівське, Бучанського району Київської області» з урахуванням коригування.

525. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Будівництво тротуару по вул. Осіння до вул. Дружби в с.Білогородка Києво-Святошинського району Київської області».

526. Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Круча від вул. Київська до ПК 01+45 в с. Білогородка Києво-Святошинського району Київської області».

527. Про  виділення коштів на проведення будівельних робіт.

528. Про надання дозволу на розроблення детального плану території у с. Гнатівка Бучанського району гр. Бирак Я.Ф.

529. Про надання дозволу на розроблення детального плану території у с. Білогородка Бучанського району ТОВ «ГРЮНОВІЗЕ»

530. Про надання дозволу на розроблення детального плану території у с. Білогородка Бучанського району гр. Іванько І.С., Паламаренко К.О.

531. Про надання дозволу на розроблення детального плану на території Білогородської сільської ради гр. Черемісовій Н.І.

532. Про відмову у наданні дозволу на розроблення детального плану у с. Святопетрівське Бучанського району гр. Ковальчук Л.І.

533. Про затвердження детального плану території у с. Святопетрівське Бучанського району по заяві ТОВ «БАЛТІК РЕФРІДЖЕРЕЙТІНГ ГРУП».

534. Про затвердження детального плану території у с. Шевченкове Бучанського району по заяві гр. Голестане Бехруз.

535.Про затвердження детального плану території по вул. Гетьманська у с. Білогородка Бучанського району  по заяві Свинарчука В.В.

536.Про затвердження детального плану території на перехресті вул. Гетьманська та вул. Молодецька у с. Білогородка Бучанського району по заяві Свинарчука В.В., Свинарчука О.В.

537. Про відмову у затвердженні детального плану території в с.Гореничі Бучанського району по заяві гр. Шабаліної С.Є.

538. Про присвоєння назв новоутвореним вулицям в с. Гнатівка Білогородської територіальної громади Бучансього району Київської області

539. Про розгляд земельних питань.

540. Про звернення депутатів Білогородської сільської ради VIII скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів для населення.

541. Про звернення депутатів Білогородської сільської ради VIII скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів для населення.

Попередній

Телефонограма: Бучанська РДА рекомендує обмежити проведення масових заходів

Наступний

КОДА готова розглянути питання підтримки громад задля забезпечення теплом