widget will appear here

Білогородська сільська рада

Рішення № 192 про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради VIII скликання від 24.12.2020 року №35 «Про сільський бюджет Білогородської сільської територіальної громади на 2021 рік».

Рішення № 193 про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради №30 «Про затвердження структури виконавчих органів, загальної чисельності апарату ради та виконавчих органів Білогородської сільської ради» від 9 грудня 2020 року.

Рішення № 194 про внесення змін до рішення Білогородської сільської ради №48 від 24 грудня 2020 року «Про затвердження Цільової комплексної програми розвитку фізичної культури у територіальній громаді Білогородської сільської ради на 2021-2025 роки»

Рішення № 195 про внесення змін до Положення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям сіл Білогородської сільської ради

Рішення № 196 про внесення змін до Програми «Громадський бюджет» на 2021-2027 роки затвердженої рішенням Білогородської сільської ради VIII скликання від 24 грудня 2020 року №54

Рішення № 197 про внесення змін до Плану роботи Білогородської сільської ради на 2021 рік

Рішення № 198 про внесення змін в додаток до рішення Білогородської сільської ради від 05. 01. 2021 року №100 «Про затвердження ліміту використання паливно-мастильних матеріалів на 2021 рік»

Рішення № 199 про внесення змін до рішення VІІ сесії Білогородської сільської ради VІІІ скликання від 04 березня 2021 року № 159 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти Білогородської сільської ради»

Рішення № 200 про внесення змін до Положення про електронну реєстрацію та порядок зарахування дітей до закладів дошкільної освіти комунальної форми власності, що знаходяться на території Білогородської сільської ради

Рішення № 201 про затвердження Положення про умови проведення конкурсу з визначення опорного закладу серед закладів загальної середньої освіти Білогородської сільської ради

Рішення № 202 про затвердження Положення про проведення конкурсу на створення офіційної символіки-логотипу Білогородської територіальної громади

Рішення № 203 про затвердження Положень про структурні підрозділи (виконавчі органи) Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області

Рішення № 204 про затвердження зразків бланків документів Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області

Рішення № 205 про надання згоди на підписання Меморандуму про співпрацю з Університетом державної фіскальної служби України.

Рішення № 206 про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»

Рішення № 207 про затвердження Положення про матеріальне заохочення спортсменів та їх тренерів з видів спорту територіальної громади Білогородської сільської ради – переможцям та призерам офіційних міжнародних, всеукраїнських і обласних змагань та спортсменам, які виконали спортивні розряди, передбачені Єдиною спортивною класифікацією України

Рішення № 208 про затвердження Програми та Положення щодо призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги до закінчення терміну призначення компенсації на 2021 рік

Рішення № 209 про затвердження Програми інформатизації Білогородської сільської ради на 2021 рік

Рішення № 210 про внесення змін до Комплексної програми по забезпеченню охорони публічного порядку, охорони прав і свобод громадян та профілактики правопорушень із провадженням Поліцейського офіцера громади в межах Білогородської сільської територіальної громади на 2021-2025 роки

Рішення № 211 про затвердження Програми «Безпечна Білогородська територіальна громада» на 2021 – 2025 роки

Рішення № 212 про затвердження Програми захисту населення і території Білогородської сільської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2021-2025 роки

Рішення № 213 про затвердження Програми запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності,  протидії торгівлі людьми на період 2021 – 2025 роки

Рішення № 215 про затвердження Програми розробки містобудівної документації на території Білогородської сільської ради на 2021 рік

Рішення № 216 про надання дозволу на коригування проектно-кошторисної  документації «Реконструкція дошкільного навчального закладу «Барвінок» на вул. Олександра Саєнка, 34а, с.Білогородка, Києво-Святошинський район, Київської області» 2017 року виготовлення.

Рішення № 217 про відзначення ветеранів, вдів/вдівців та дітей Другої світової війни до Дня перемоги.

Рішення № 218 про внесення змін щодо відомостей про юридичну особу Комунальне підприємство «Управління соціальними об’єктами» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

Рішення № 219 про створення спеціалізованого формування «Притулок для осіб, які постраждали від насильства «Довіра»Комунального підприємства «Управління соціальними об’єктами» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області».

Рішення № 220 про створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Рішення № 221 про реорганізацію Комунального підприємства «Музичі» Білогородської сільської ради Бучанськго району Київської області шляхом приєднання до Підприємства комунального господарства «Гореничі» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

Рішення № 222 про внесення змін та затвердження в новій редакції статуту Гореницького центру фізичного здоров’я населення «ГОРЕНИЧІ-СПОРТ» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

Рішення № 223 про внесення змін та затвердження в новій редакції штатного розпису Гореницького центру фізичного здоров’я населення «ГОРЕНИЧІ-СПОРТ» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

Рішення № 224 про збільшення статутного капіталу Комунального підприємства «Святопетрівське» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

Рішення № 225 про збільшення статутного капіталу Підприємства комунального господарства «Гореничі» Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

Рішення № 226 про виділення коштів на придбання автобусів для обслуговування мешканців територіальної громади Білогородської сільської ради.

Рішення № 227 про внесення змін до генерального плану села Стоянка Білогородської сільської ради Бучанського район Київської області.

Рішення № 228 про внесення змін до генерального плану села Гореничі Білогородської сільської ради Бучанського район Київської області.

Рішення № 229 про внесення змін до генерального плану села Лука Білогородської сільської ради Бучанського район Київської області.

Рішення № 230 про внесення змін до генерального плану села Святопетрівське Білогородської сільської ради Бучанського район Київської області.

Рішення № 231 про внесення змін до генерального плану села Гнатівка Білогородської сільської ради Бучанського район Київської області.

Рішення № 232 про безоплатну передачу з балансу Білогородської сільської ради майна Музичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області на баланс відділу освіти  Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області та подальшу передачу на баланс Музичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

Рішення № 233 про безоплатну передачу майна Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області на баланс відділу освіти Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.

Рішення № 234 про безоплатне прийняття майна комунальної власності Боярської міської ради у комунальну власність Білогородської сільської ради.

Рішення № 235 про прийняття на баланс Білогородської сільської ради майна комунальної власності.

Рішення № 236 про затвердження акту приймання-передачі до комунальної власності Білогородської територіальної громади об’єктів житлового фонду розташованих в селі Стоянка.

Рішення № 237 про розгляд заяви директора ТОВ «Фармаполіс» щодо продовження договору оренди комунального майна.

Рішення № 238 про намір передачі майна комунальної власності в оренду (нежитлове приміщення площею 43,2 м2 в с. Музичі).

Рішення № 239 про наміри передачі в оренду комунального майна (частину приміщення Гореницької амбулаторії, с. Гореничі, загальною площею 21, 0 м2.).

Рішення № 240 про наміри передачі в оренду комунального майна (вул. Соборна, буд. 204, с. Гореничі, загальною площею 51, 6 м2., вул. Володимирська, буд.33, с. Білогородка, загальною площею 26, 3 м2., вул.. Центральна, с. Святопетрівське, загальною площею 25, 0 м2.).

Рішення № 241 про наміри передачі в оренду комунального майна (вул. Музична, буд. 13, с. Музичі).

Рішення № 242 про наміри передачі в оренду комунального майна (вул. Музична, буд. 2, с. Музичі, загальною площею 139, 3 м2.).

Рішення № 243 про розгляд заяви Чеботарьова А.В та Чеботарьової І.О. про продовження договору оренди житлового будинку, що належить до комунальної власності.

Секретар ради                                                                                              М.М. Гапич

Попередній

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Наступний

Результати поіменного голосування чергової 8 сесії сільської ради