widget will appear here

Білогородська сільська рада

Переможці шахового турніру в селі Білогородка, 01.11.2017 року

На початку місяця (1 листопада), під час шкільних канікул, відбувся спортивний шаховий турнір серед школярів. Так, саме спортивний, бо шахи були визнані одним із видів спорту більш, ніж в 100 державах, а міжнародним олімпійським комітетом, шахи стали визнані офіційним видом спорту в 1999 році. Шахіст також повинен мати гарну фізичну форму. Фізично нерозвинена і слабка людина не зможе проводити тренування, сидячи за дошкою, на протязі багатьох годин. Наші діти, показали себе, як справжні спортсмени, бо висиділи майже дві години.

Турнір відбувся за ініціативи та сприяння: Комунального підприємства «Спортивний Клуб «Арт Спорт» та за підтримки Білогородської сільської ради. Школярі Білогородки і Боярки зібралися в центрі дитячого розвитку – “Світ – chess” – керівник центру Людмила Андрощук – запропонувала провести турнір cсаме тут, у затишку та теплі. Школярів чекали вже з 12 години з печивом, посмішками, розставленими стільцями та столами щоб діткам було затишно грати в цікаву і розвиваючу гру.

Дітей розподілили на пари – гра почалася. Майже дві години зосереджені, серйозні, розумні хлопчики та дівчатка грали в шахи. Суддею і помічником для гравців стала майстер спорту України, член FIDE, тренер з шахів – Віра Тарлєва.

Після захопливої гри, напружених поєдинків, всі шахісти були нагороджені грамотами за участь, а переможці – медалями І, ІІ та ІІІ місце. Добре провівши час, дітлахи щасливі розійшлися по домівках. Шаховий турнір був проведений, як і всі минулі, для залучання дітям здорового способу життя.

Переможці шахового турніру в селі Білогородка, 01.11.2017 року
Переможці шахового турніру в селі Білогородка, 01.11.2017 року

Фотогалерею всіх учасників турніру – дивіться тут:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”41″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”147″ thumbnail_height=”115″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”32″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Попередній

Перший відкритий турнір з гирьового спорту серед учнів та студентів села Білогородка

Наступний

3 листопада 2017 року відбувся турнір з настольного тенісу серед школярів с. Білогородки