widget will appear here
Понеділок, 20 Травня 2024

Білогородська сільська рада

Шановні жителі села Білогородки та Шевченкове, запрошуємо вас взяти участь у знаменній події, яку ми всі так довго чекали, про яку піднімають питання у соцмережах, говорять на ринках, в сім’ях – будівництво свого медичного закладу!

Ця урочиста подія – офіційне відкриття початку будівництва Білогородської амбулаторії загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ), – відбудеться 07 липня 2017 року в селі Білогородка.

О 13 годині дня на місці будівництва (за зупинкою «Лікарня» в лісі), на будівельному майданчику, де вже почалися роботи, зберуться представники адміністрації на чолі з Максимом Зуєвим та депутати Білогородської сільської ради, представники громадськості, гості щоб офіційно оголосити про зведення для мешканців села Білогородка та Шевченкове медичного закладу, якого так довго чекає громада.

Серед присутніх на відкритті будуть і ті, хто багато зробили для того, щоб це будівництво відбулося, зокрема, –  Мирослава Смірнова, голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області та керівники районної ради. Вони доклали багато зусиль щоб були виділені кошти з районного бюджету для  будівництва лікарні та наголошують на тому, що відкриття амбулаторії – це виконання одного із основних завдань районної адміністрації та районної ради щодо реалізації їх соціальних ініціатив в сфері забезпечення громадян якісними медичними послугами.

Приходьте та станьте свідками, підтримайте офіційне відкриття будівництва!

Попередній

"Діалог з громадою" - випуск 1 - Максим ЗУЄВ, Білогородський сільський голова.

Наступний

Шановні жителі села Білогородки та Шевченкове, запрошуємо вас 07 липня 2017 року взяти участь у знаменній події - офіційному відкритті початку будівництва Білогородської амбулаторії