widget will appear here

Білогородська сільська рада

Шановні мешканці Білогородської громади!

Інформуємо, щодо проведення тренінгів для інститутів громадянського суспільства.

Так, перший тренінг для ветеранських організацій громадянського суспільства «Складові успішної діяльності ОГС: публічні комунікації» відбудеться 10 липня 2024 року з 11:00 до 17:30 у м. Києві.

Під час роботи тренінгу будуть розглянуті практичні питання щодо розвитку публічних комунікацій інститутів громадянського суспільства, що здійснюють діяльність у сфері ветеранської політики, формування комунікаційних цілей, визначення цільової аудиторії та стейкхолдерів, інструментів, процедур, документів, необхідних для публічних комунікацій, ефективних комунікацій та особливостей комунікацій з органами державної влади.

З учасниками тренінгу працюватиме Ксенія Дітчук – незалежна консультантка, менторка, тренерка, яка має 15-річний досвід роботи у розробці інформаційних продуктів та управлінні комунікаціями для неурядових організацій.

Реєстрація для участі у тренінгу триватиме до 03.07.2024 за посиланням: http://surl.li/ckpkmi

Організатори відшкодують логістичні витрати учасникам з інших міст.

У разі питань звертайтесь за тел.  0632270936 –  Відділ взаємодії з інститутами громадянського суспільства Мінветеранів.

Беріть участь в тренінгах, щоби дізнатися більше про публічні комунікації.

Попередній

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ: АСТРОНОМІЧНІ ТА ОПТИЧНІ ПРИЛАДИ

Наступний

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ: БУДІВНИЦТВО ТРУБОПРОВОДІВ, ЛІНІЙ ЗВ’ЯЗКУ ТА ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ, ШОСЕ, ДОРІГ, АЕРОДРОМІВ І ЗАЛІЗНИЧНИХ ДОРІГ; ВИРІВНЮВАННЯ ПОВЕРХОНЬ