widget will appear here

Білогородська сільська рада

СЛІДАМИ НАШИХ ПУБЛІКАЦІЙ! “Господар” стихійного сміттєзвалища на вул. Садова – знайшовся, ретельно зібрав все сміття, викинуте його сім’єю та просить пробачення у громади села!

До інформаційного центру, на гарячу лінію, пролунав дзвінок. Молодий чоловік просив зустрічі з нами.

Через деякий час ми зустрілися. Чесно кажучи, були щиро здивовані. Як правило, ті, хто викидають сміття, вивантажують його прицепами або зливають бочками на поля на території нашої громади, ховаються від кореспондентів та бажають залишитися поза кадром.

Молода людина, з якою я зустрівся, була щиро здивована вчинками деяких членів своєї родини, які влаштували сміттєзвалище на вказаній у нашому відео вулиці Садова (яке ви бачили). У своїй розповіді він зазначив, що мешкає у місті Києві, щотижня приїжджає до своїх рідних у Білогородку і щоразу забирає пару мішків сміття в кузов автомобіля та викидає його сміттєві баки у місті. Про те, що члени сім’ї ще паралельно умудрялися вивозити пакети зі сміття на сусідню вулицю під будинки місцевим мешканцям – навіть не здогадувався!

Він був щиро здивований цим вчинком і розповів про те, що самі члени його родини збирають сміття навколо свого будинку та прилеглої території і знають, як неприємно прибиратися за кимось, хто викидає сміття на нічийних землях…

Він провів профілактичні розмови з сім’єю та запевнив нас, що вони все зрозуміли, і, як каже приказка, щодо своїх вчинків відповіли – “чорт попутав”. Він попросив громаду пробачити сім’ю за такі вчинки та запевнив громаду, що такого більше не повториться! Він також запевнив, що все сміття з несанкціонованого сміттєзвалища прибере та очистить від сміття навколишню територію. 

За декілька днів він виконав обіцянки та прислав нам підтвердження своїх слів – надіслав відео з місяця, де територія прибрана та чиста, а мішки складені у багажник та вивезені на сміттєзвалище!

Ось це місце, і як воно виглядало раніше:

 

Сміття по вул. Садова в с. Білогородка. Відео постійної комісії з техногенно-екологічної безпеки

 

Сміття по вул. Садова в с. Білогородка. Відео постійної комісії з техногенно-екологічної безпеки

 

І ось це місце, і як воно виглядає зараз:

Сміття на вулиці Садова – прибрано “господарем” сміття, с. Білогородка

Шановні мешканці нашої громади, ще раз закликаємо Вас не бути байдужими до чистоти нашої землі, на якій ми живемо!

Якщо ви виявили несанкціоноване сміттєзвалище або бачите, що хтось, кудись постійно (або разово) вивозять сміття, просимо Вас не залишатися осторонь цього негативного явища – забруднення території, – зробіть фото або відеофіксацію цих людей, те,  як вони це роблять: викидають, зливають, розвантажують будь-який домашній чи промисловий непотріб. Звертайтеся відразу до нас, телефонуйте, пишіть, розповідайте про цих людей! І ми зробимо все від нас залежно щоб зробити цих людей «героями» ось таких репортажів та публікацій, щоб люди знали їх в обличчя та могли при зустрічі подивитися їм у вічі. Якщо з якихось причин ви побажаєте залишитися інкогніто, ми не буде вказувати Ваше ім’я. Але не проходьте повз ці гори сміття, тим більше, коли бачите, що хтось продовжує викидати його перед Вашими очима.

Можете самі, за вищевказаним фільмом, переконатися та впевнитися в тому, що це діє і діє ефективно!

Давайте разом зробимо наше навколишнє середовище чистим!

 

 

 

Попередній

У клубі села Шевченкове «Молодіжний центр», вул. Київська, 23, проводиться набір дітей у танцювальний гурток

Наступний

Комунальне підприємство "ККП с. Білогородка" запрошує на постійну роботу - ЕЛЕКТРИКА