widget will appear here

Білогородська сільська рада

Шановні мешканці Білогородської громади!

До вашої уваги актуальна інформація щодо баків розподільчого сміття на території громади та вивезення відсортованих відходів.

У селі Білогородка були встановлені баки екологічного підприємства «Рада», яке розташовувалося в місті Буча. Внаслідок російської військової агресії загинули 6 працівників, знищено фактично всі матеріальні активи.

«Під час окупації вороги нещадно понищили наші приміщення, екопункти, спецавтомобілі, вивівши з ладу всю електроніку у них. Фактично, з усіх наших спецмашин залишилась лише одна, яка може забирати роздільний збір. І зараз вона на СТО», – зазначається в дописі у групі Екологічне підприємство Рада. Приірпіння сортує! у соціальній мережі Фейсбук. 

На даний момент поки що невідомо чи продовжить компанія надавати свої послуги на території Київської області, зокрема у нашій громаді.

У селі Святопетрівському відсортовані відходи вивозилися до станції сортування сміття, яка наразі не відновила свою роботу.

Тому, на жаль, вже відсортоване сміття вивезене не буде.

Наразі вивезення твердих побутових відходів у громаді здійснює оператор Veolia (села Білогородка, Шевченкове, Святопетрівське) та ПКГ «Гореничі» (Гореницький та Музичанський старостинський округи).

До відновлення змоги вивозити відсортоване сміття просимо користуватися наявними послугами. 

Перепрошуємо за незручності та дякуємо за розуміння.

Попередній

Пенсійний фонд україни відновлює приймання у білогородській громаді

Наступний

Розпорядження №76 про скликання чергової двадцять п'ятої сесії