widget will appear here

Білогородська сільська рада

Спортивне літо наших юних спортсменів боксерів та гирьовиків.

Цього спекотного літа діти спортивного клубу «Олімп 5» та секції гирьового спорту села Білогородка отримали можливість всі разом відправитись відпочивати на спортивну базу комунального підприємства Очаківської міської ради «Артанія» м. Очаків, біля Чорного моря. Цей незабутній відпочинок подарувала дітям Білогородська сільська рада, яка знайшла можливість та кошти оплатити їм проживання та харчування. Білогородський сільський голова Максим Зуєв особисто ініціював від’їзд групи боксерів та гирьовиків на морське побережжя Чорного моря на відпочинок. Таким чином, вперше за багато років юні боксери змогли відпочити та оздоровитися за кошти громади.

Цього разу 30 дітей відправилися відпочити та набратися енергетики морської води, повітря та сонця. Вісім дітей – представники гирьового спорту села Білогородка та 22 юних боксера.

Спортивно-оздоровча база відпочинку «Артанія» приймала наших дітей з 28 липня по 08 серпня 2017 року.

На базі створені всі умови для спортивно-оздоровчого відпочину. Тут до послуг всіх спортсменів та відпочиваючих функціонують декілька стадіонів з трав’яним покриттям та зі штучним газоном, тренажерні зали та спортзали для занять. Але спортсменам більше всього подобалося тренуватися на морському березі з морським піском, де вони залюбки займалися оздоровчою фізкультурою та тренувальними вправами, робили тренувальні пробіги та міні-кроси узбережжям.

Діти жили в кімнатах з поселенням 3-4 людей в одному номері. В кімнатах охайно прибрано та обладнано ліжками, шафами, столами та стільцями, всім необхідним для проживання.

На базі зі спортивним ухилом та тренуваннями завжди особливий режим життя. Він такий, який, звичайно, обирають тренери але дозволяє спортсменам підтримувати високу спортивну форму та разом з тим відпочивати.

Внутрішній розпорядок життя був таким, що не давав можливість сачконути або пролежати день в тіньку дерева:

            07:00 – підйом, загальне шикування та ранкові спортивні вправи: біг по стадіону або біля моря, зайняття біля моря, вправи, спаринги, підняття важких предметів на швидкість (не тільки для гирьовиків), тренажерний зал.

            08:30 – сніданок

            09:30 – 10:30 – спортивні вправи, тренажерний зал, спаринги, зайняття з фізичними навантаженнями

            11:00 – 12:30 – купання в морі (найулюбленіші зайняття спортсменів)

            13:00 – 15:00 – обід та тихий час

            15:30 – 16:30 – спортивні заняття

            16:30 – 17:30 – купання в морі

            18:30 – вечеря

            19:30 – 20:30 спортивні рухові ігри (футбол, волейбол, біг по стадіону або біля моря з купанням)

            21:00 – підвечірок (друга легка вечеря – йогурт, печиво, пряники, сік, булочки тощо)

            22:30 – відхід до сну

Як бачимо внутрішній розпорядок доволі жорсткий але й не дуже напружений – дозволяв дітям і відпочити та інтенсивно тренуватися. А 4-ох разове харчування допомогало спортсменам тримати форму ще й нарощувати м’язи. Ніхто з дітей, навіть найздоровіші хлопці, не залишалися голодними.

Очолив делегацію дітей-спортсменів на відпочинку та задавав темп у тренуваннях особистим прикладом – тренер з боксу села Білогородка – Абдураім Ташиєвич Рискулов.

Не залишилися діти і осторонь історії краю в якому довелося тренуватися та відпочивати. Діти декілька раз їздили на екскурсії в місцевий музей стародавностей та в музей Суворова.

І ще, під час відпочинку у декількох дітей були Дні народження.

Своє 18-тиріччя відсвяткувала разом зі своїми друзями на відпочинку – Вікторія Янковська. Друзі тепло привітали дівчину гучними вітаннями та квітами.

Смачнючий, величезний пиріг піднесли працівники кухні та друзі своєму юному бойовому другу-боксеру – Володимиру Нечупію, йому виповнилося 11 років.

Відпочинок дітей залишився позаду. Юні спортсмени здорові, відпочивши, змужнілі, щасливі та веселі повернулися в рідне село. І вже 23 серпня зможуть відстоювати честь нашої громади в чергових змаганнях серед боксерів у Бородянці серед команд Київської та Житомирської областей.

Дивіться фотозвіт про відпочинок.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”26″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”1″ thumbnail_width=”147″ thumbnail_height=”115″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”32″ number_of_columns=”4″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Показати як слайдшоу]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

           

           

Попередній

БУДИНОК КУЛЬТУРИ. 24 серпня запрошує всіх на святкування Дня Незалежності України

Наступний

ОГОЛОШЕННЯ. (Громадські слухання). Проект внесення змін житлової забудови по вул. Михайла Величка в с. Білогордка